News

Be first to know about events in out Opera

“Запорожець”: 500-а вистава відбулася

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

    Вчора, 6 червня, о 18-ій годині, у надзвичайно хвилюючій атмосфері проходила 500-а вистава опери “Запорожець за Дунаєм” Семена Гулака-Артемовського, зреалізована в 1987 р. На цю подію, що вписує свіжу сторінку в новітню історію Львівського національного академічного театру опери та балету імене Соломії Крушельницької, дирекція театру запросила багатьох колишніх солістів, які в різні роки брали участь у цій виставі.Це – народні артисти України Людмила Божко, Анатолій Липник та Андрій Алексик; заслужені артисти України Галина Гавриш, Марія Хохлогорська, Василь Дудар, Богдан Косопуд та Олексій Данильчук; Степан Тарасович, Іван Нагірний та ін.

Ті, кого не відкликали інші справи, разом дружно сиділи в залі, а в кінці вистави радісно піднялися на сцену і знову, як колись, зустріли й охопили поглядом зал, який вітав їх стоячи.

Почесним гостям вручили квіти від дирекції Театру і запросили на творчу розмову за філіжанкою кави. Кожен висловлював своє захоплення побаченою виставою і щиру подяку за запрошення генеральному директорові-художньому керівникові Театру, народному артистові України Василеві Вовкуну. Такі зустрічі зігрівають душу, виховують молодь у повазі до старшого покоління, збагачують досвідом.
А 30 червня о 12-ій годині відбудеться 501-а вистава українського оперного шедевру. Сердечно запрошуємо!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.