News

Be first to know about events in out Opera

Ювілею диригента-постановника, народного артиста України Мирона Юсиповича присвячуємо виконання опери «Набукко» Дж. Верді

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ювілею диригента-постановника, народного артиста України Мирона Юсиповича, колектив Львівської національної опери присвячує виконання опери «Набукко» Дж. Верді, що відбудеться у день народження під орудою Маестро – 29 жовтня.
 
Запрошуємо доєднатися до святкування та насолодитися звучанням однієї із найвідоміших опер Джузеппе Верді! 
 
Мирон Юсипович є диригентом театру майже 40 років, а у його репертуарі – понад 50 назв опер, балетів, оперет. На сцені Львівської національної опери він здійснив постановки опер «Лоенґрін» Р. Ваґнера, «Чарівна флейта» В. А. Моцарта, «Іоланта» П. Чайковського, «Царева наречена» М. Римського-Корсакова, а також опер Дж. Верді «Набукко» та «Аїда», виконання яких також відбувалося на гастролях в Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії та ін.
💬 Диригент так розповідає про найзнаковіші постановки у кар’єрі:
🔹«Опера «Аїда» Дж. Верді стала етапною власне для театру, бо саме з нею трупа вперше виїхала у велике закордонне турне в Італію із 19-ма виступами, зокрема, у Римі, Болоньї, Генуї. Нас одразу запросили ще раз, того разу в Палермо й Неаполь. Відмінна робота хору, оркестру, солістів, а також режисура та сценографія – це все свідчить про успіх вистави. А потім були гастролі у Австрії, Німеччині, Польщі. Загалом бл. 50 разів цю виставу показували закордоном.
🔹 Наступною етапною роботою вважаю постановку «Набукко» Дж. Верді до 100-річчя театру. Презентували виставу також і в Києві, де вона спричинила фурор і стала поштовхом до початку процесу надання театру статусу національного. Згодом цю виставу показували в Австрії та Німеччині, де вона отримала блискучу професійну німецьку критику.
🔹Прем’єра «Лоенґріна» Р. Ваґнера принесла мені величезне задоволення і є окремою визначною подією в моєму житті».
 
Представляємо виконавців опери «Набукко» Дж. Верді: 
⭐️Набукко – Віталій Загорбенський
⭐️Ісмаїл – Микола Кузьмич
⭐️Захарія – Юрій Трицецький
⭐️Абігаїлла – Людмила Савчук
⭐️Фенена – Наталія Озерська
⭐️Бела – Роланд Марчук
⭐️Абдалло – Роман Ковальчук
⭐️Анна – Наталія Романюк.
 
Запрошуємо розділити радість урочистого вечора разом із диригентом Мироном Юсиповичем, який святкуватиме своє 65-річчя диригуванням однієї із найпопулярніших опер італійського композитора.
⏰29 жовтня о 18:00.

🎟Квитки можна придбати у касах театру та за посиланням: https://cutt.ly/3RPQGl4

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.