News

Be first to know about events in out Opera

Ювілейна вистава до 20-річчя прем’єри опери «Мойсей» М. Скорика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

31 жовтня 2021 року на сцені Львівської національної опери відбудеться опера «Мойсей» Мирослава Скорика – ювілейна вистава до 20-річчя прем’єри опери.
 
Переглянути її зможуть усі охочі – онлайн трансляція відбуватиметься наживо на Youtube каналі та Facebook сторінці театру: https://youtu.be/pxBwud5hz8s
 
Свого часу твір був написаний славетним українським композитором Мирославом Скориком ексклюзивно на замовлення театру з нагоди його 100-річчя, а також вперше в історії української музики, отримав допомогу Ватикану для постановки цієї опери. Вже 20 років опера «Мойсей» Мирослава Скорика є у репертуарі оперних театрів Львова та Києва, а також виконувалася на гастрольних виступах, зокрема, на сцені «Великого театру» – Національної опери Варшави
.
31 жовтня 2021 року опера «Мойсей» Мирослава Скорика вперше прозвучить під орудою відомого українського диригента Андрія Юркевича, який з успіхом виступає на сценах кращих оперних театрів світу – в Італії, Німеччині, Франції, Бельгії, Монако, Греції, Польщі, Молдові, Чилі та ін. Свого часу він асистував композиторові Мирославу Скорику під час прем’єрної постановки цієї опери.
 
Партію Мойсея виконає один із кращих українських басів сучасності – Сергій Магера, народний артист України, соліст Національної опери України у Києві, запрошений співак оперних театрів Німеччини, Польщі, Італії, Франції, Бельгії, Нідерландів, США та ін.
За диригентським пультом – український диригент Андрій Юркевич, який з успіхом виступає на сценах кращих оперних театрів світу – в Італії, Німеччині, Франції, Бельгії, Монако, Греції, Польщі, Молдові, Чилі та ін. Свого часу він асистував композиторові Мирославу Скорику під час прем’єрної постановки цієї опери.
 
Дійові особи та виконавці опери:
Мойсей – Сергій Магера
Авірон – Олександр Зозуля
Датан – Андрій Бенюк
Азазель – Роман Трохимук
Лія – Людмила Корсун
Єгошуа – Ігор Шевчук
Йохаведа – Тетяна Вахновська
Поет – Орест Сидір
Симеон – Юрій Шевчук.
 
За участі солістів, хору, балету  та  оркестру Львівської національної опери.
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.