News

Be first to know about events in out Opera

Юрій Трицецький: ювілей, позначений званням

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Ювілей загальножиттєвий, а в ньому – сценічний, що в цифрах відображається,  як 60 і 40, відзначає провідний соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, заслужений артист України Юрій Трицецький.

   Скромний трудівник, служитель сцени, він планував увійти в ці дати непомітно й тихо. Однак колеги не дозволили: як це можна артистові з таким  сценічним багажем (майже сорок партій басового репертуару), з сотнями виступів у рідній Україні й за кордоном, з відданою працею на різноманітних ювілейних концертах і патріотичних заходах уникати особливого творчого вечора, коли солісти, хор і оркестр творять ніби тільки для тебе, а ти своєю сонячною усмішкою на афіші закликаєш глядачів до театру, якому  дарував  багато років натхнення. Ще й у ту омріяну весну, коли отримав почесне звання заслуженого артиста України!

   Виставу для символічного творчого звіту Юрій Трицецький вибрав особливу – «Мойсей» Мирослава Скорика. До образу Мойсея підступав, як до вершини. І взяв її!  Вокально й акторськи! Збагнувши всю глибину думки народного провідника, якого в своїй філософській  поемі яскраво змалював Іван Франко і якого так потребував, шукав поневолений люд України.

   Ми відчуємо це на спектаклі 26 квітня о 18.00. І привітаємо нашого шановного колегу, заслуженого артиста України Юрія Трицецького з ювілеєм та  почесним званням!

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.