News

Be first to know about events in out Opera

Яскраве завершення театрального сезону у Львівській національній опері: найновіші прем’єри, концерт із відеопроекцією та вуличний флешмоб

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

4 липня Львівська національна опера завершує 121-ий театральний сезон. Тож в останній тиждень проведення вистав, артисти театру презентуватимуть глядачам особливо цікаву та несподівану програму.

Впродовж 30 червня – 4 липня у Львівській національній опері львів’яни та гості міста зможуть переглянути найновіші прем’єри театру, що були здійснені впродовж 2020 року: це грандіозна постановка опери «Турандот» Джакомо Пуччіні та опера для сімейного перегляду «Лис Микита» сучасного українського композитора Івана Небесного. Саме улюблена, сатирично-комічна вистава для дітей і дорослих «Лис Микита» завершуватиме сезон 4 липня (вистави відбудуться о 12:00 та 18:00). Перед вечірньою виставою, а саме 4 липня о 17:20, артисти театру вітатимуть публіку на площі перед Львівською національною оперою вуличним дійством – усі охочі зможуть почути виконання наживо та флешмоб від персонажів опери. Нагадаємо, що опера «Лис Микита» була спеціально написана на замовлення театру за поемою-казкою Івана Франка, 165-річчя з дня народження якого святкуватимемо у серпні.

Ще одна вистава, що завершуватиме 121-ий театральний сезон – це балет «Лебедине озеро» П. Чайковського, який віднедавна йде на сцені театру з новими декораціями, здійсненими за ескізами художника Є. Гуренка. Побачити легендарний балет на сцені театру можна 2 липня. Після закриття сезону у Львові, артисти театру представлять балет «Лебедине озеро» на гастрольних виступах в Італії – на сцені Оперного театру імені Дж. Верді в м. Трієст.

Ексклюзивна подія у театрі також відбудеться 3 липня – концерт «Верді-гала» вперше буде презентований зі відеопроекцією полотен відомого львівського художника Любомира Медвідя. Спеціально для концерту він створив мистецький проєкт «Альфа і Омега», зображення якого і транслюватимуться під час виконання наживо найвідоміших увертюр, арій, ансамблів та хорів з опер Дж. Верді солістами та оркестром Львівської національної опери. Диригент концерту – народний артист України Мирон Юсипович. Концерт присвячений 80-річчю з дня народження Любомира Медвідя.

Після завершення сезону, впродовж літа у театрі не припинятиме роботу камерна сцена – у неповторному оздобленні Дзеркальної зали звучатимуть концерти камерної музики.

Події останнього тижня 121-го театрального сезону

Львівської національної опери:

30 червня, 1 липня, ср/чт о 18:00 – опера «Турандот» Дж. Пуччіні

Емоційна та прониклива музика опери славетного італійського композитора передає драму почуттів головних героїв – холодної і неприступної у своїй неземній красі китайської принцеси Турандот, закоханого принца Калафа та ніжної і покірної служниці Лю. Це найновіша прем’єра театру, що відбулася у листопаді 2020-го, здійснена постановниками з 5 країн світу.

Квитки: https://bit.ly/2TJJIgS

2 липня, пт о 18:00 – балет «Лебедине озеро» П. Чайковського

Сплетіння реальності і чарів, тяжкі випробування та всепереможна сила кохання. Магією сповнений не лише сюжет цього балету, але й чаруючі танцювальні па і неперевершена музика Петра Чайковського.

Квитки: https://bit.ly/3ourKvZ

3 липня, сб о 18:00 – концерт «Верді-Гала»

Улюблені публікою зі всього світу віртуозні арії та ансамблі з опер Джузеппе Верді, прозвучать у виконанні солістів Львівської національної опери з проекцією полотен Любомира Медвідя (до 80-річчя художника).

Квитки: https://bit.ly/3h5kki4

4 липня, нд о 12:00/18:00 – опера для сімейного перегляду «Лис Микита» І. Небесного

О 17:20 – дійство із персонажами опери на площі перед театром

Опера має чимало несподіванок: від самого звучання (адже в оркестрі, поряд із традиційними інструментами, колоритно звучать цимбали, бандура, ліра і трембіта), до сценографії, яскравих костюмів та масок звірів, а також сучасних технологій 3D-проекції та світла.

Квитки: https://bit.ly/3b6vDlZ

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.