News

Be first to know about events in out Opera

Фестиваль Соломії розпочався відкриттям виставки «Євген Лисик та його учні. Тадей та Михайло Риндзаки»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької розпочався відкриттям виставки «Євген Лисик та його учні. Тадей та Михайло Риндзаки».
Генеральний директор-художній керівник театру, народний артист України Василь Вовкун звернувся з привітальним словом до почесних гостей і зазначив, що історія залишила і залишає львів’янам чимало імен митців, які вималювали життєпис львівського театрального мистецтва. Їх багато. Але працю Євгена Лисика в цілому історичному перебігу можна виокремити в особливе явище. Своїми роботами в театрі Євген Микитович намагався виховувати у нас ті почуття, поступове надбання яких збудило б у нас боротьбу духу.
  Про Євгена Лисика як видатного сценографа розказали: народний художник України, академік Любомир Медвідь ; мистецтвознавець, проректор Львівської академії мистецтв Роман Яців; мистецтвознавець, науковий співробітник Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові Остап Лозинський. Спогадами про чоловіка поділилася вдова Євгена Лисика – заслужений художник України Оксана Зінченко. Вона сказала, що він не мирився зі злом і завжди підносив свій голос за правду.

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.