News

Be first to know about events in out Opera

Виставка скульптур “Натхненні Пінзелем” у Львівській Опері

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Вони розміщені у центральному фойє і частково ілюструють творчий рівень та мистецькі пошуки львівських майстрів різця.Причина появи такої експозиції в театрі – особлива. Художників(експозиція їх творів знаходиться на першому поверсі) та скульпторів сколихнула на творчість постать геніального Майстра ХУІІІ століття, який творив у Галичині, зокрема, у Львові, Іоана Георга Пінзеля.
Відкривач творчості цього митця – мистецтвознавець Борис Возницький – назвав його “другим після Мікеладжело”.
У Львові на початку вулиці Личаківської є музей Пінзеля. Однак багато хто не знає про його діяльність. Привернути увагу до цієї постаті – завдання конкурсу скульптур “Натхненні Пінзелем”. Найкраща з них буде виготовлена у більшому розмірі й встановлена у Львові. А перед цим відбудеться обговорення в соцмережах. Організатори конкурсу (а це Артгалерея Івони Лобан) закликають оглянути виставку у нашому театрі й подати свої пропозиції.
Запрошуємо розширити свої знання про геніального львівського скульптора Iоана Георга Пінзеля й емоційно наснажитися на виставці робіт львівських митців – шанувальників творчості Майстра.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.