News

Be first to know about events in out Opera

Високий бал від експертів Українського культурного фонду на реалізацію новітньої прем’єри двох опер «Сокіл» та «Алкід» Дмитра Бортнянського

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Надзвичайна новина!!!
Ми щасливі повідомити, що отримали високий бал від експертів Українського культурного фонду на реалізацію новітньої прем’єри двох опер Дмитра Бортнянського «Сокіл» та «Алкід».
Дякуємо за довіру і підтримку ідеї! Адже ми настільки вірили у неї, що вже розпочали активну підготовку постановки, яку плануємо презентувати публіці у вересні 2021 року!
 Це трішки поділимося з Вами секретом щодо постановників цього проекту.
Особливістю постановки стане залучення режисера Андреаса Вайріха і сценографки Анни Шоттл (Баварська державна опера) та всесвітньо відомої
української диригентки Оксани Линів.
Вони вперше запропонують унікальну концепцію режисерської інтерпретації та інноваційне сценічне вирішення опер «Алкід» та «Сокіл» Д. Бортнянського на українській та, водночас, світовій сцені.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.