News

Be first to know about events in out Opera

Висловлюємо підтримку всім колективам оперних театрів України

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Війна з Росією змусила українські театри згорнути афіші, натомість розгорнути штаби підтримки переселенцям та допомоги армії.
Війна з Росією змусила українських артистів брати в руки зброю, записуватися до лав оборони та виробляти коктейлі Молотова.
Серед колективу Львівської національної опери є ті, хто тепер в обороні нашої держави – служить у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила та у територіальній обороні, хто плете військові сітки, займається розселенням переселенців, виробленням «смузі» та придбанням техніки для військових.
Але зараз наші слова підтримки спрямовані до всіх артистів оперних театрів України: Київ, Дніпро, Одеса і, особливо, Харків, який сьогодні перебуває під шквальним вогнем ворога – разом ми боронимо суверенітет держави та не дамо зламати і її культурний фронт!
Ми переможемо, щоб надалі збирати аншлаги у наших театрах!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.