News

Be first to know about events in out Opera

Вуличне дійство із персонажами та «Лис Микита»/ Львівська опера завершує 121-й сезон

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

https://day.kyiv.ua/uk/article/taym-aut/vulychne-diystvo-iz-personazhamy-ta-lys-mykyta?

газета “День”,  4 липня, 2021 – 09:44

Сьогодні, 4 липня, Львівський національний театр опери і балету ім. Соломії Крушельницької перегортає останню сторінку сезону 2020 – 2021. Зміст її  чудовий – це дійство просто неба, на площі перед театром, з виконанням наживо та флешмобом від персонажів опери, о 17.00 та два покази прем’єрної постановки, сатирично-комічної опери Івана Небесного для сімейного перегляду «Лис Микита» – о 12.00 та о 18.00.

Черга охочих потрапити до Львівської опери

Не менш ексклюзивною була й передостання подія 121-го сезону – вчора, 3 липня, відбувся концерт «Верді-гала» з присвятою народному художнику України Любомирові Медведю з відеопроєкцією полотен ювіляра. Театр спеціально до 80-річчя відомого львівського митця створив проєкт «Альфа і Омега», зображення якого транслювалися під час виконання солістами та оркестром Львівської опери найвідоміших увертюр, арій, ансамблів та хорів з опер Джузеппе Верді. Диригент концерту – Мирон Юсипович.
На коду «Верді-гала» на сцену вийшов генеральний директор Львівської опери Василь Вовкун, аби привітати соленізанта: «Для мене Медвідь – ніби жива скульптура Пінзеля. Від імені дирекції та колективу театру зичу тобі, Любомире, осяяння та осягнення. І нехай у світі восторжествує та правда, яку ти сповідуєш!». Хор театру разом із публікою заспівали ювілярові «Многая літа».

Фрагмент балету «Лебедине озеро» Петра Чайковського

Зрештою, яскравими були й попередні передвідпускні дні, у які Львівська опера показала справді грандіозну постановку опери «Турандот» Джакомо Пуччіні та балет «Лебедине озеро» Петра Чайковського, який віднедавна йде на сцені театру з новими декораціями, здійсненими за ескізами художника Є. Гуренка. Принагідно: після закриття сезону у Львові артисти театру представлять «Лебедине озеро» на гастрольних виступах в Італії – в Опері ім. Джузеппе Верді у місті Трієст. 

Фрагмент концерту «Верді-гала»

У переддень відпустки Львівська опера озвучує добру новину для львів’ян і гостей міста, котрі під час карантину дуже скучили за високим мистецтвом: «відпочиватиме» тільки Велика сцена, а от камерна не припинятиме приймати слухачів – у Дзеркальній залі й надалі відбуватимуться концерти камерної музики. Стежте за анонсами.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Фото зі сайту Львівської національної опери та Тетяни КОЗИРЄВОЇ

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.