News

Be first to know about events in out Opera

Всеукраїнський оперний форум «Opera UA 2021»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Впродовж 2-4 жовтня у Харкові відбувався Всеукраїнський оперний форум «Opera UA 2021», у якому взяли участь представники Львівської національної опери.
 
Форум об’єднав державних службовців, дирекції музичних театрів України, театрознавців та музичних критиків, багатьох членів команд театрів – представників різних професій.
Численні дискусійні панелі Форуму були присвячені різним проблематикам та стратегіям розвитку оперного мистецтва в Україні.
 
 
Зокрема, про стратегію Львівської національної опери та репертуарну політику театру, а також про взаємодію між оперними театрами й музичними академіями у підготовці молодих співаків розповідали заступник генерального директора-художнього керівника з міжнародних зв’язків і творчих питань Михайло Швед і музичний керівник театру Іван Чередніченко, які приєдналися до дискусій Форуму онлайн. Натомість керівниця літературно-драматургічної частини Стефанія Олійник виступила для аудиторії форуму у Харкові, розповівши про комунікаційну стратегію Львівської національної опери та канали і методи комунікації з українським глядачем.
 
 
В рамках Форуму, окрім дискусійних панелей, проводилася секція для молодих музичних критиків та пітчинг оперних стартапів – прозентація молодими митцями ідей нових проєктів по постановці оперних (переважно камерних) творів.
 
Всеукраїнський оперний форум «Opera UA 2021» проводився на базі Харківського національного академічного театру опери та балету (ХНАТОБ / СХІД OPERA), тож усі учасники форуму у Харкові також мали унікальну нагоду відвідати прем’єру опери Алли Загайкевич “Вишиваний. Король України” за лібрето Сергія Жадана.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.