News

Be first to know about events in out Opera

Вперше за роки Незалежності в Україні поставлять культову оперу Вагнера

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

https://bit.ly/2BWkdQW,  27 лютого, 16:56

Прем’єра опери “Лоенгрін” відбудеться у Львові 1 березня.

У Львові готують прем’єру опери “Лоенгрін”© opera.lviv.ua

У перший день весни у Львівському Національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться прем’єра опери “Лоенгрін” Ріхарда Вагнера. До роботи над постановкою театр запросив відомого німецького режисера Міхаеля Штурма.

У творчому доробку режисера чимало гучних оперних проектів у різних європейських театрів. Останнім часом він активно співпрацює з Театром Фрайбурга. А 2017-го з успіхом презентував свій проект на Міжнародному оперному фестивалі у Фексфорді.  До опери “Лоенгрін” Штурм вже звертався в Люксембурзі, Саарбрюккені – тому його львівська версія шедевра Вагнера викликає особливу цікавість.

“Лоенгрін” –  це міжнародний проект. Адже сценограф та художник костюмів – Маттіас Енгельман (Австрія), хормейстер-консультант  – Йоганнес Кьолер (Німеччина), диригент-постановник – Мирон Юсипович, хормейстер-постановник – Василь Коваль. Всі вони і запропонують новітню інтерпретацію класичного оперного сюжету, у якому переплелися міфи про вічне та миттєве, у якому діють лицар Лоенгрін та король Генріх.

Варто відзначити, що “Лоенгрін” Вагнера з’явиться  на українській сцені вперше за часів Незалежності. Попри те, що творів видатного композитора фактично немає в афішах наших театрів.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.