News

Be first to know about events in out Opera

Вітаємо генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна з присвоєнням вченого звання професора

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дирекція, художнє керівництво та колектив Львівської національної опери вітає генерального директора-художнього керівника, народного артиста України, кандидата культурології Василя Вовкуна із присвоєнням вченого звання професора.
Відповідне рішення було затверджено Міністерством освіти і науки України за клопотанням вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, де Василь Вовкун багаторічно викладає на кафедрі режисури та акторської майстерності.
Основними принципами педагогічної діяльності Василя Вовкуна, як режисера, сценариста, культуролога та менеджера є поєднання теорії та практики у творчому процесі пересотворення.
«Акт індивідуалізації світу, – підкреслюється у підручнику Василя Вовкуна «Мистецтво режисури масових видовищ», – здійснюється на основі пізнання законів, що свідомо чи несвідомо беруть участь у творчому процесі пересотворення. Через їх пізнання митець не лише фіксує свою початкову винятковість, він сам виступає її співтворцем, актуалізатором. Людина опановує закони творчого процесу і творить свій міфосвіт, водночас творчий процес опановує людину і творить митця…».
Василь Вовкун автор багатьох численних наукових статей та публікацій, режисер більше 350-ти мистецьких проектів.
Бажаємо Василю Володимировичу подальшого натхнення та енергії на шляху теоретичного та практичного осяяння та осягнення!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.