News

Be first to know about events in out Opera

Вітання з ювілеєм диригенту, заслуженому артистові України Юрію Бервецькому!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Колектив Львівської національної опери вітає з 50-літнім ювілеєм диригента театру, заслуженого артиста України Юрія Бервецького!
Бажаємо творчої наснаги і натхнення, міцного здоров’я, сімейного затишку. Нехай співпраця із музикантами та колективами всього світу буде плідною, цікавою та багатогранною!

Юрій Бервецький розпочав свій шлях у театрі з посади концертмейстера. У 2000-му році став асистентом головного диригента, а з 2003-го – диригентом театру.
У Львівській національній опері здійснив постановки опери «Дон Жуан» В. А. Моцарта та балетів «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Корсар» А. Адана, «Остання ніч Г. Лорки» А. Сіренко, «Білосніжка та семеро гномів» Б. Павловського, «Шехерезада» М. Римського-Корсакова.

Окрім роботи у театрі, Юрій Бервецький – головний диригент і художній керівник Оперної студії Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка. У співпраці з Львівською національною оперою та Оперною студією ЛНМА імені М.В. Лисенка на сцені театру були поставлені опери В.А. Моцарта «Безумний день, або Весілля Фігаро» та «Дон Жуан» у режисурі Василя Вовкуна.

Як диригент Юрій Бервецький співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, Академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів», камерними оркестрами «Академія», «Віртуози Львова», хоровою капелою «Дударик» та ін. Учасник багатьох міжнародних музичних фестивалів, концертує в Україні та за кордоном.    

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.