News

Be first to know about events in out Opera

Відкриття благодійної виставки дитячих малюнків «Сміливість бути поруч»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Долучаємося до допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни.

8 липня у фоє Львівської національної опери відбудеться відкриття благодійної виставки дитячих малюнків «Сміливість бути поруч». Організаторами проєкту є Кредобанк спільно з благодійною організацією «Фундація КРЕДО».

Діти працівників банку, а також ті малюки, які вимушено покинули свої домівки і певний час проживали у прихистку, який створив Кредобанк, через свою творчість показали, що таке «Сміливість бути поруч».

Головною героїнею дитячих малюнків стала вдячність – діти зобразили подяку військовим Збройних Сил України, громадянам Польщі і Європейського Союзу, а також собаці Патрону. Усі малюнки оформлені як постери, їх можна придбати за посиланням – https://kredoposter.prom.ua/ua/. Отримані з продажу кошти будуть спрямовані на допомогу дітям, які постраждали внаслідок воєнної агресії російської федерації.

У Львівській національній опері виставка триватиме до 31 липня, а у серпні вона буде представлена у Варшаві в приміщенні Українського дому.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.