News

Be first to know about events in out Opera

«Веселе свято весни» у виконанні артистів з Піднебесної

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

6 лютого 2018 року на сцені Львівської Національної Опери відбувся концерт артистів з Піднебесної «Веселе свято весни», організатором якого виступив Культурний Центр україно-китайської дружби «Ланьхва» (керівник – Юрій Котик), що протягом багатьох років функціонує у місті Лева. У концерті приймав участь колектив «Чудовий захід провінції Хунань» з міста Чжанцзяцзе. Цей колектив , заснований у 2000 році, і з цього часу він виступив на 7000 концертних майданчиках світу. Ансамбль брав участь у відкритті Олімпійських ігор у Пекіні.

У програмі концерту: танець-залицяння хлопців народності «яо», танці-жертвоприношення та танець рук народності «туцзя», танець трьох грацій народності «дай», танець хананських хлопців з талісманами з ікол вовків, танець воїнів народності «баша» (єдине плем’я в Китаї, якому дозволено носити зброю) та застольний танець народності «дуна». Артисти продемонстрували любовні пісні народності «бай» , застільні народні пісні етнічної групи «мяо», акробатичні номери та шлюбну церемонію «Плач перед весіллям».

Фоторепортаж з події – Євген Кравс

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.