News

Be first to know about events in out Opera

«Верді-Гала» на сцені Львівської національної опери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Попри силу долі, Львівська національна опера відкрита для вас!

Саме увертюрою з опери «Сила долі» Джузеппе Верді, з її трагедійно фатальними та печальними темами, що до фіналу розгортаються помпезно й урочисто, розпочався Гала-концерт, присвячений музиці славетного італійського композитора.

Його сюжети щонайкраще демонструють силу та непередбачуваність долі, яка впливає як і на життя оперних героїв, так і на наше сьогодення.

У програмі «Верді-Гала» прозвучали найвідоміші арії та ансамблі з опер «Набукко», «Ріголетто», «Трубадур», «Травіата», «Бал-маскарад», «Сила долі», «Дон Карлос», «Аїда».

У цей вечір у супроводі оркестру Львівської національної опери та під орудою диригентів Юрія Бервецького, Ірини Стасишин, Мирона Юсиповича для вас співали Олеся Бубела, Анастасія Корнутяк, Анна Носова, Тетяна Оленич, Людмила Осташ, Людмила Савчук (сопрано), Тетяна Вахновська, Яна Войтюк (мецо-сопрано), Олег Лихач, Василь Садовський, Роман Трохимук, Ігор Шевчук (тенори), Андрій Бенюк, Орест Сидір, Роман Страхов (баритони).
Ведучий концерту – Петро Радейко.

Концерт «Верді-Гала» відбудеться також завтра, 29 серпня о 18:00.

Фото -Олена Храмова

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.