News

Be first to know about events in out Opera

В партії Віолетти – солістка Одеської Національної Опери Надія Сичук

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Музика цієї опери захоплює з перших тактів і стає любимою на все життя. Кожна її нота пронизана почуттям і натхненням творця. Пристрасть і самопожертва нещасної куртизанки знайшли вічне життя в геніальних творах мистецтва, одне з яких – «Травіата» Джузеппе Верді.
8 травня о 18:00 у цій прекрасній опері виступить солістка Одеської Національної Опери, лауреат міжнародних конкурсів Надія Сичук. Вона виконає партію Віолетти. 
Довідка  – Надія Сичук, лауреат міжнародних конкурсів
2005 р.закінчила вокальний факультет Одеської державної (нині – Національної) музичної академії імені Антоніни Нежданової, 2008-го – аспірантуру цього ж закладу. 
2008 року співачка була запрошена в музичний театр Nae Leonardo Галацу (Румунія), де виконувала партію Джільди (опера «Ріголетто» Джузеппе Верді) та співала в концертах Gala lirica і «В пам’ять про Марію Каллас».
У 2008 році брала участь у концерті «Від Мoцарта до веризму» у філармонії Джордже Енеску (Бухарест) з диригентом Робертом Джонола (Італія). З цією програмою гастролювала в Римі, Неаполі, Генуї, Луккі. Брала участь у гастролях з філармонією Криму, а також в музичних фестивалях до ювілею Моцарта та «Два дні і дві ночі нової музики» в Одесі.
У репертуарі співачки – партії Джільди, Віолетти та Оскара (опери «Ріголетто», «Травіата» та «Бал-маскарад» Джузеппе Верді), Лючії ді Ламмермур в однойменній опері Гаетано Доніцетті, Мікаели (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Розіни (опера «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні), Мюзети (опера «Богема» Джакомо Пучіні), Серпіни (опера-буфа «Служниця-пані» Джованні Перголезі), Маші та Прилепи (опера «Пікова дама» Петра Чайковського), партія сопрано в сценічній кантаті Carmina Burana Карла Орфа тощо. 
Разом із нею у виставі виступлять:

Альфред – Роман Трохимук, засл. артист України 
Жермон – Орест Сидір, засл. артист України 
Флора – Вероніка Коломіщева, лауреат міжн.конкурсу
Анніна – Галина Вільха, дипломант міжн. конкурсу
Гастон – Андрій Савка
Барон – Віталій Загорбенський, лауреат міжн. конкурсу
Маркіз – Володимир Чібісов, лауреат міжн. конкурсу
Доктор – Юрій Трицецький, заслужений артист України
Перехожий – Руслан Феранц
Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Михайло Дутчак
Поспішайте! Залишились останні квитки:
https://bit.ly/2Wv9Ago

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.