News

Be first to know about events in out Opera

В балеті “Дон Кіхот” Л.Мінкуса 23 вересня виступлять зірки балету Наталія Івасенко і Андрій Пісарєв

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В балеті “Дон Кіхот” Л.Мінкуса 23 вересня о 18.00 в головних партіях виступлять артисти, які, незважаючи на їх молодість, встигли вивчити географію не за мапою, а за численними виступами, ощаслививши своїм яскравим талантом балетоманів Італії, Румунії, Іспанії, Німеччини, Росії, Болгарії, Швейцарії, Китаю, Японії, США.

Любов Кітрі й Базіля та їх винахідливий шлях до мети зірки балету, солісти  Одеського націонанального театру опери та балету Наталія Івасенко і Андрій Пісарєв передадуть талановито і яскраво, ожививши сторінки безсмертного “Дон Кіхота” – роману Сервантеса й балету Мінкуса.


 Наталія Івасенко, випускниця хореографічної школи в Дніпрі, була солісткою театрів опери та балету Дніпра, Мінська, Києва. Поміж тим здобувала лаври переможця на конкурсах у Харкові, Нью-Йорку, Сочі, Бостоні, Орландо, Красноярську, Астані.

В її репертуарі більше десятка великих провідних партій. Одна з улюблених – Кітрі в “Дон Кіхоті”, яка звеселить життя і нашим глядачам.

Андрій Пісарєв рекордсмен України у номінації “Найбільша кількість перемог артиста балету у міжнародних конкурсах”, категорія “Мистецтво”. Йому вдалося здобути 18 премій та нагород на міжнародних конкурсах. Цей показник визнали найкращим в країні.

Серед його нагород – перші премії Youth American Grand Prix (США), Korean International Ballet Competition (Корея), Istanbul Internetional Ballet Competition (Туреччина) тощо.

Додамо, Андрій Пісарєв народився 1 квітня 1986 року в Донецьку. У 1995 році вступив до Школи хореографічної майстерності, яку 2002 року закінчив з відзнакою. Після цього навчався в Німеччині. З 2004 до 2008 року працював у Донецькому академічному театрі опери та балету як провідний соліст. Згодом почав кар’єру соліста в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка (Київ). Рік виступав у Московській опері. З 2017 – ведучий соліст балету Одеського національного театру опери та балету.