News

Be first to know about events in out Opera

Уродини великої Соломії

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   23 вересня,  – день народження Соломії Крушельницької. Не ювілейний, 146-ий. Однак про знаменитих людей  говоримо не під час круглих дат, а вдячно згадуємо щораз.

У день уродин дирекція вшанувала пам’ять патронеси нашого театру на могилі на Личаківському кладовищі.

  Львівський національний академічний театр опери та балету прагнув мати її ім’я, тепер ним гордиться і хоче бути гідним його та слави знаменитої української оперної примадонни.

   Для увічнення пам’яті своєї патронеси театр натхненно і постійно працює: встановлено її погруддя в дзеркальній залі театру і в музеї театру «Ла Скала» (Мілан, Італія) та її портрет у фойє, що його намалював народний художник України Любомир Медвідь; на сцені театру з успіхом іде балет «Повернення Баттерфляй» М. Скорика, написаний власне для нас – про творче життя  співачки;  в театрі відбуваються конкурси й  фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької. Цьогоріч пройде ХVІI міжнародний фестиваль. У нас гостинно виступлять Національні опери Києва, Одеси і Вроцлава (Польща). Це буде в середині листопада, у дні пам’яті співачки. А сьогодні в думках шанобливо вклонімося видатній постаті Соломії Крушельницької і принесімо квіти до  пам’ятників і скульптурних портретів, створених їй у Львові, Тернополі та інших містах України. Не забудьмо й про Італію.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.