News

Be first to know about events in out Opera

Урочисте відкриття 122-го театрального сезону на площі перед театром

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У самісінькому серці Львова – на площі перед Львівською національною оперою 12 серпня відбувся урочистий концерт з нагоди відкриття 122-го театрального сезону.
 
Вже традиційна червона доріжка, найулюбленіші оперні мелодії у виконанні солістів, хору та оркестру, а також особливий номер від артистів балету, під гучні овації колективу театру, глядачів та запрошених гостей – все це творило неймовірну атмосферу цього особливого дня для нашого міста.
 
 
🎶Під час святкового концерту на площі перед театром прозвучали найвідоміші уривки з опер Ж. Бізе, Дж. Верді, Дж. Пуччіні і балетів П. Чайковського, які виконували хор, солісти опери і артисти балету у супроводі симфонічного оркестру під орудою диригента, музичного керівника театру Івана Чередніченка.
 
Привітати колектив Львівської національної опери з початком нового сезону прийшли представники влади – Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, перший заступник Міського голови Львова-заступник Міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко, депутатка Львівської обласної ради Ірина Супрун, яких часто можна зустріти на особливих подіях нашого театру. Адже, за словами Максима Козицького, «Львівська національна опера – це справжній український прорив!»

Після слів вітань Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, згідно з указом Президента України, вручив найвищі державні нагороди артистам Львівської національної опери: солістові балету Євгенію Свєтліці звання «Народний артист України», а артистам оркестру театру – концертмейстеру оркестру Андрію Чайковському та інспекторові оркестру Миколі Гречуху – звання «Заслужений артист України».
І ось найурочистіший момент – генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун оголошує: «122-ий театральний сезон у Львівській національній опері вважати відкритим!».
 
Ведучі Людмила Корсун та Петро Радейко впродовж концерту-відкриття розповідали про найважливіші події театру вже у найближчі місяці, ці ж плани були озвучені на пресконференції, що передувала концерту-відкриттю, генеральним директором-художнім керівником Львівської національної опери Василем Вовкуном.
 
А саме:
✅Трансляція феєрії «Коли цвіте папороть» Є. Станковича на сайті Opera Vision з 20 серпня;
✅Дійство «Народження Незалежності» на площі перед театром 23 серпня, до 30-ої річниці Незалежності України, що транслюватиметься також онлайн. Подія реалізується за підтримки Українського культурного фонду і Кредобанку;
✅Відкриття фестивалю LvivMozArt за участі солістів, хору та оркестру театру під керівництвом диригентки Оксани Линів 26 серпня, що транслюватиметься на стрімінговій платформі Megogo;
✅27 серпня – Урочиста академія до 165-річчя Івана Франка, спільно з Домом-Музеєм Франка у Львові, а також приурочені до ювілею поета вистави опер «Лиса Микити» І. Небесного;
✅І найочікуваніша подія – 11-12 вересня прем’єра опер «Сокіл» та «Алкід» Дмитра Бортнянського під орудою Оксани Линів, за участі міжнародної команди постановників – режисера Андреаса Вайріха, сценографки та дизайнерки костюмів Анни Шоттл, хореографа Марчелло Алджері та за підтримки Українського культурного фонду.
 
Після концерту на сцені театру розпочалась легендарна вистава-феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, покази якої 12 та 13 серпня приурочені до Дня Незалежності України.
 
Фото – Руслан Литвин, Олена Храмова
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.