News

Be first to know about events in out Opera

Урочиста академія «Музичні барви України» присвячена 29-ій річниці проголошення Незалежності України

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 24 серпня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія «Музичні барви України» присвячена 29-ій річниці проголошення Незалежності України.

Під час урочистої академії у виконанні солістів та оркестру Львівської національної опери, а також запрошених виконавців, прозвучали українські народні пісні, солоспіви, уривки з опер й твори українських композиторів.

Урочистою промовою та врученням нагород свято відкрив Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

«Двадцять дев’яті роковини нашої Незалежності – це визначна політична подія, знаменний рубіж нашої історії. … Не тільки сьогодні, а кожного дня ми повинні пам’ятати, що боротьба за незалежність продовжується. Я схиляю голову перед мужністю і героїзмом наших воїнів, які обороняють Державу на Сході України від російської агресії. Висловлюю сердечну вдячність усім батькам і матерям за їхніх синів та дочок, що несуть тягар війни. Нехай Господь охороняє їхні життя. А ми не повинні зупинятись на досягнутому», – наголосив Максим Козицький.

Вітаємо усіх зі святом та дякуємо артистам, що виконували сьогодні рідну серцю музику на сцені Львівської національної опери.

Фото – Пресслужба Львівська обласна державна адміністрація.

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.