News

Be first to know about events in out Opera

У Львівській опері покажуть прем’єру балету “Створення світу”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

https://www.032.ua/news/2880409/u-lvivskij-operi-pokazut-premeru-baletu-stvorenna-svitu

В умовах карантинних обмежень Львівська національна опера підготувала для глядачів прем’єру балету. “Створення світу” Андрія Петрова можна буде побачити 20 та 27 вересня о 18:00.

Як розповіли 032.ua у пресслужбі Оперного театру, балет – про створення Землі та перших людей. Глядачам пропонують величну картину зародження, випробовування людства та роздумів про подальшу долю світу. Балет був у репертуарі театру з 1972 року та кілька разів поновлювався. У 2020-му його присвятили 90-річчю з дня народження художника-постановника Євгена Лисика (1930-1991). Саме з його оригінальними декораціями, що входять до Золотого фонду театру, відбудеться новітня прем’єра.

 
 

Працівники театру відзначають, що Євген Лисик працював у Львівській опері з 1960 по 1990 роки. Його творчість прирівнюють до таланту Пабло Пікассо чи Ренато Гуттузо. Творчість львівського художника залишається актуальною і донині.

Зазначимо, що з огляду на обмеження через пандемію COVID-19, побачити прем’єру зможе лише 207 глядачів. У зв’язку з карантином, артисти балету будуть виконувати твір під супровід фонограми. Її окрестр Опери записав під керівництвом диригента, заслуженого артиста України Юрія Бервецького.

 Фото надали у пресслужбі Львівської опери

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.