News

Be first to know about events in out Opera

У Львівській національній опері відкрили нову виставку дитячих малюнків “Діти. Війна. Майбутнє.”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Війна очима дітей
У Львівській національній опері відкрили нову виставку дитячих малюнків.

Подія дає можливість світовій спільноті побачити та зрозуміти, що відбувається в Україні, і як ці зміни переживають наші діти.

Організатори виставки, фонд «Future for Ukraine», переконані, війна змінила малюнки діток, але вони не втратили бажання тримати у руках олівці та пензлики, відкривати свій дивовижний внутрішній світ. Ці картини — спосіб зазирнути в їхні серця, сповнені надії та любові.

Представники фонду хочуть привернути увагу громадськості і до діток, у яких війна надовго відібрала можливість творити. Це діти з РАС — розладами аутистичного спектру. Через стрес вони повністю замикаються у собі та поривають зв’язки, які поєднували їх із зовнішнім світом.

На виставці представлені дитячі малюнки, які були створені під час війни, а також роботи талановитого українського хлопця з РАС Максима Бровченка.
➡️Виставка триватиме з 1 до 23 грудня.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.