News

Be first to know about events in out Opera

У Львівській національній опері відбудеться аукціон «Дарунок для Соломії»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Особлива подія до 150-річчя з дня народження Соломії Крушельницької!

Задля збереження помешкання Соломії Крушельницької у Львові, а саме – відновлення розписів стель та стін, Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові та Львівська національна опера організовують аукціон з продажу мистецьких робіт відомих художників.

Виручені кошти підуть на реставраційні роботи у будинку співачки по вул. С. Крушельницької, 23, де тепер знаходиться музей.

Проведення аукціону та благодійного концерту заплановано у травні 2021 р. у Дзеркальній залі Львівської національної опери. Запрошуємо потенційних жертводавців, бізнесменів, меценатів, політиків та шанувальників мистецтва доєднатися до аукціону. Вкладаючи кошти в мистецтво, ви не лише інвестуєте, але допомагаєте музеєві, який прагне у 2022 році належним чином відзначити 150-річчя Соломії Крушельницької.

На теперішньому етапі відбувається збір мистецьких робіт відомих художників, які стануть лотами аукціону «Дарунок для Соломії». Першими, хто вже зголосився подарувати свої картини для аукціону стали члени і членкині Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych / Товариства Шанувальників Мистецтв на чолі з паном Мечиславом Малавським. Щонайменше 21 митець – видатні та заслужені художники, визнані в Україні, Польщі та країнах ЄС, зголосилися подарувати свої роботи та створити оригінальні полотна до ювілею славетної української співачки.

Тож запрошуємо митців та колекціонерів до вшанування Соломії Крушельницької через дарування художніх робіт.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.