News

Be first to know about events in out Opera

У балеті – серія дебютів

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27 жовтня, насолоджуючись пряним  східним ароматом  балету «Баядерка» Л.Мінкуса, будемо аплодувати цілій серії творчих дебютів. У головних партіях вперше виступлять Ярина Котис (Нікія) й Олена Мицко (Гамзатті), в  Pas d’action – Вікторія Зварич і Трістан Добровний, у партії Божка  – Сергій Ломовицький, у партії Ману – Уляна Барна. Дебютний каскад  у 2 дії балету доповнить Ольга Полякова, яка виконає соло в індуському танці. У варіаціях в картині “Тіні” 3 дії вперше виступлять Вікторія Зварич і Наталія Пельо.

У партії Солора поціновувачі балету  побачать Андрія Михаліху.

   «Майже в кожному спектаклі солісти й артисти балету випробовують свою майстерність у нових образах. Про це регулярно ми інформуємо  наших шанувальників. Однак нагадаю про деякі, найбільші й найяскравіші. Це – виступи в головних партіях Ярини Котис і  Андрія Михаліхи в «Дон Кіхоті», Вікторії Зварич і Трістана Добровного в «Білосніжці»,  Богдана Нікуліна в «Лебединому озері», Дарії Ємельянцевої й Андрія Адоніна в «Даремній обережності». У балетній трупі вирує творче життя, і ми радіємо», – сказав художній керівний балету, народний артист України Ігор Храмов.

   Бажаємо нашим дебютантам і,звичайно, всім учасникам вистави «Баядерка» успішного виступу!

Фото з оркестрової репетиції.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.