News

Be first to know about events in out Opera

Ця прекрасна “Травіата”…

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Від перших проникливих скрипкових акордів в увертюрі до затухання музики й солодкого завмирання серця в коді шедевр геніального Д.Верді бере в полон вже більше півтора століття.
Цього вечора, 29 березня, емоційну насолоду отримували гості Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Вони захоплено, як тільки розкрилася завіса, аплодували декораціям народного художника України Тадея Риндзака і костюмам заслуженого художника України Оксани Зінченко, а потім солістам і хору – в ході вистави. Вони переймалися долею Віолетти(лауреат міжнародних конкурсів Людмила Осташ), зрадою її коханого Альфреда Жермона (заслужений артист України Роман Трохимук), холоднокровністю Жоржа Жермона(заслужений артист України Орест Сидір) та інших героїв (лауреат міжнародних конкурсів Андрій Бенюк, заслужений артист України Юрій Трицецький, Андрій Савка, Володимир Дутчак,заслужена артистка України Яна Войтюк), причетних до трагічної долі паризької куртизанки – жінки з низів, але з благородним серцем. І зринала думка: який сучасний Верді, що виопуклив цю тему. Адже так було тоді, так трапляється і тепер: не завжди походження і висока посада гармонізують із аристократизмом душі.
   Як легко і граціозно рухалася по сцені, як віртуозно злітала на вокальні верхи Людмила Осташ ! Однак це був її перший виступ у партії Віолетти. Вся трупа вітає дебютанку. Вся публіка вітає кожного, хто був на сцені і аплодує диригентові – народному артистові України Михайлові Дутчаку.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.