News

Be first to know about events in out Opera

Грандіозні плани щодо співпраці Львівської національної опери та Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 7 жовтня, відбулася перша робоча зустріч художнього керівництва театру та викладачів, деканів, завідувачів кафедр ЛНМА імені М. В. Лисенка.
 
 
 Спільна мета – це практична складова навчання студентів, яка відбувалася б у театрі у взаємодії з артистичним складом Львівської національної опери. Пропонується, що пасивну та активну практику в театрі будуть проходити на старших курсах навчання бакалаври, а також магістри й аспіранти – вокалісти, піаністи-концертмейстери, оперні та хорові диригенти, музикознавці тощо.
 
 
 Деталі щодо втілення практики студентів академії у Львівській національній опері будуть розроблятися спільно кураторами цього напрямку з обох інституцій і найближчим часом впроваджуватимуться у навчальні плани.