News

Be first to know about events in out Opera

Сьогодні ім’я зірки – Чіо-Чіо-сан

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Йдеться про Ксенію Бахрітдінову – провідну солістку Національної Опери України (м.Київ). Лауреат кількох міжнародних конкурсів, у тому числі – ІV відкритого конкурсу молодих вокалістів імені А.Солов’яненка (Донецьк,2013) та Міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів у Мінську (Білорусь, 2014 та 2017 рр.), ця чудова артистка з виразним лірико-драматичним сопрано красивого тембру – випускниця Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.
   Народжена в Узбекистані, вона з захопленням сприйняла атмосферу Львова, заглибилась в українську культуру і з радістю прийняла пропозиції співати в українських оперних театрах – спочатку в Харкові, а тепер уже три роки – в Києві.
    За порівняно короткий час освоїла більше десятка великих і складних партій, серед яких Дездемона (“Отелло” Д.Верді), Маргарита (“Фауст” Ш.Гуно), Тетяна, Іоланта (“Євгеній Онєгін”, “Іоланта” П.Чайковського), Донна Анна (“Дон Жуан” В.-А.Моцарта), Ліу (“Турандот “Д.Пуччіні) та ін. Із успіхом виступала в Німеччині, Польщі, Молдавії, Іспанії, Китаї, Алжирі.
В одному з інтерв’ю на запитання журналістки, які якості повинен мати соліст, щоб завоювати сцену в молодому віці, відповіла: “Лише працьовитим, наполегливим та сміливим вдається досягти високих результатів та визнання в своїй професії. Значне місце має людська чесність і щирість. Виконуючи той чи інший твір або партію, співак мусить повністю прожити долю героя. Тільки таке виконання торкається найтонших струн людської душі”.
   13 грудня о 18-ій годині почуємо й побачимо Ксенію Бахрітдінову на сцені Львівського національного академічного театру пери та балету імені Соломії Крушельницької. Її Чіо-Чіо- ніжна й мужня. Її голос – чарівливий і сильний. Запрошуємо!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.