Music salon

Violin&Piano

соncert
Violin&Piano
concert
60 minutes.

 Tenderness and expression are the sensual messages of the Violin&Piano program. Talented Lviv musicians, violinist Marta Hereha and pianist Yurii Danylov, will perform the music of Cesar Franck and Fedir Yakymenko.

With its artistic fuss, sophistication, and experimentalism, Paris served as a significant city for both composers. In the mid-19th century, Paris became the hub of César Franck’s life and creativity. At the same time, for the Ukrainian Fedor Yakymenko, a gifted pianist and composer, Paris was a refuge during the tumultuous 20s of the 20th century.

Marta Hereha – violin
Yurii Danylov – piano

The concert features works of C. Franck and F. Yakymenko

Libretto
About show

Юрій Данилов, фортепіано

Народився у Львові. Навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат ім. С. Крушельницької в класі фортепіано Л. Закопець. Вищу професійну музичну освіту здобув у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, де навчався у відомих українських піаністів Й. Ерміня, Я. Матюхи і Т. Слюсар.

Молодий львівський піаніст із особливим виконавським стилем, який вирізняється своєрідною чуттєвою і смисловою багатогранністю. У своїй творчості зосереджується передусім на українській музиці. Наріжним каменем виконавської діяльності піаніста є імпровізація. Він регулярно звертається до цього типу музикування у різних жанрах і формах.

Вдосконалював свою майстерність під керівництвом таких знаних піаністів, як А. Ясінський, Б. Блох, А. Татарський, К. Віленський. Носіна.

Як соліст виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», Львівським камерним оркестром «Академія».
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, зокрема Гран-прі конкурсу «Віртуози академії» (м. Львів, 2017), «Слобожанська фантазія» (м. Суми, 2017).

Марта Герега, скрипка

У 2015 році закінчила ЛССМШІ ім. С. Крушельницької по класу скрипки та вокалу. Навчається у Віденському університеті музики та виконавського мистецтва по класу скрипки, та з 2020 року по класу оперного співу.

Ще під час навчання у школі брала участь у багатьох міжнародних конкурсах, як скрипалька. Зокрема, у Польщі, Словаччині, Чехії та Молдові. Володарка чотирьох гран-прі та десятьох перших премій. В 2014 році отримала першу премію на Всеукраїнському вокальному конкурсі “Перлини мистецтва”, як вокалістка. Виступала з симфонічними оркестрами Львова, Києва, Тернополя, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, а також гастролювала у країнах Європи (Словаччині, Чехії, Польщі, як скрипалька, та у Німеччині, Швейцарії як скрипалька та вокалістка).
Важливими в творчому житті музикантки були гастролі в Об’єднаних Арабських Еміратах, де відбулося шість концертів з Празьким студентським симфонічним оркестром.

Upcoming events
2023
01
Jun.
Thursday
18:00-19:00 | 150-350 grn
Mirror Hall
Choose dayBuy ticket
print*The theater reserves the right to replace performers
print*The theater reserves the right to replace performers