Music salon

ТАЙНА ВЕЧЕРЯ. Виставка АНДРІЯ БОКОТЕЯ

Відкриття виставки
ТАЙНА ВЕЧЕРЯ. Виставка АНДРІЯ БОКОТЕЯ
.

«ТАЙНА ВЕЧЕРЯ» АНДРІЯ БОКОТЕЯ
У супроводі камерного оркестру Львівської Національної Опери

Libretto
About show

Виставка Андрія Бокотея
Цієї весни відомий український художник, академік і професор, народний художник України, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка Андрій Бокотей візначив своє 80-річчя. У Львівському національному музеї імені митрополита Андрея Шептицького з нагоди ювілею митця з величезним успіхом демонструвалася незвичайна і надзвичайна творча робота художника – «Тайна вечеря».
Хоч як дивував і радував нас протягом десятиліть цей Майстер гутного скла – декоративними пластами, об’ємно-просторовими композиціями, декоративними вазами й тарілками, скульптурами, які вражали склодувною технікою, – ця одна з останніх робіт вразила кожного до глибини душі.
Не раз Андрій Бокотей звертався в своїй творчості до філософських тем, як,наприклад, у роботах «Апокаліпсис», «Мойсей», «Проти течії», «Рівновага», «Всесвіт», «Метаморфози» та ін., що викликали захоплення шанувальників мистецтва на виставках у всьому світі. «Тайна вечеря» стала кульмінацією у драматургії його життя і розмови з людьми через призму скла.
Біля композиції «Тайна вечеря» Андрія Бокотея будуть роздумувати про вічне глядачі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Виставка відкриється 18 травня у дзеркальній залі театру. І триватиме до кінця місяця.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers