Music salon

Symphonic evening

соncert
Symphonic evening
concert
60 minutes.

 We cordially invite you to attend a concert by the Beethoven Sinfonietta orchestra, which will be conducted by Taras Demchyshyn, a talented Ukrainian-Japanese conductor.

The evening will start with the famous Adagio for Strings by Samuel Barber, written in a distinctly romantic fashion during the interwar period. The highlight of the program will be a performance of the “Japanese Suite” by Rostyslav Demchyshyn, a Ukrainian composer.

To conclude the evening, the orchestra will perform Joseph Haydn’s Symphony No. 45, a masterpiece of Viennese classicism. One of the symphony’s unique features is that each orchestra member will gradually bid farewell to the audience, making it a truly special and unforgettable musical experience.

Concert soloists:
Beethoven Sinfonietta orchestra
Taras Demchyshyn – conductor, soloist

Program:
Samuel Barber. Adagio for strings (1936)
Rostyslav Demchyshyn. “Japanese Suite” for clarinet and string orchestra (2010) in 3 movements:
I. Dreams
II. My impressions about Japan
III. The pulse of life

Joseph Haydn. Symphony No.45 in F-sharp minor, Hob.I:45 (1722) in 4 movements:
І. Allegro assai
II. Adagio
III. Menuet: Allegretto
IV. Finale: Presto — Adagio

Libretto
About show

Tapac Демчишин
Симфонічний диригент, кларнетист.

Народився у Львові в сім’ї відомих музикантів, співачки Лесі Боровець і композитора Ростислава Демчишина. Завдяки стипендії Villa Musica переїхав до Берліна, де з відзнакою закінчив Музичну школу Ганса Айслера. Продовжив кар’єру в Японії. У 2007 – 2018 рр. був головним кларнетистом Kyushu Symphony Orchestra.

Володар першої премії Конкурсу диригентів Діхлера 2018 р. у Відні, лауреат конкурсу диригентів в місті Алмати (Казахстан) у 2019 році. У 2014 заснував оркестр “Beethoven Sinfonietta” в Японії, диригентом якого є до сьогодні. Диригував з симфонічними та камерними оркестрами, такими як: Симфонічний оркестр “Саварія” (Угорщина), Hibiki Strings та Молодіжним Оркестром (JOY) в Японії, Національним оркестром Казахстану, оркестром Leopolis, оркестром Хмельницької філармонії.

Тарас є артистом бренду «Ямаха».
Випустив чотири офіційні компакт-диски, виступає з концертами в Японії, Іспанії, Україні, Німеччині, Австрії, Казахстані, Польщі.

«Beethoven Sinfonietta» – професійний оркестр, заснований диригентом Тарасом Демчишиним у 2014 році у Японії (філіал в Україні з 2022 року) з метою зробити класичну музику доступнішою до слухача та створити середовище, у якому оркестр і публіка зможуть бути максимально наближеними один до одного. Музично-виконавська стилістика оркестру вирізняється детальними пошуками в музиці та камерним складом.

Оркестр складається з талановитих молодих виконавців. Базуючись у Фукуоці (Японія), оркестр «Beethoven Sinfonietta» дав свій дебютний концерт у FFG Hall (2015), після чого відбувся музичний концерт у театрі префектури Кумамото (2016) та благодійний концерт у зв’язку з землетрусом у Кумамото (2016). Впродовж 2017 року оркестр взяв участь у «Wakiagaru Music Festival in Kitakyushu» та виконав Реквієм В. А. Моцарта та Дев’яту симфонію Л. ван Бетховена. Перед коронавірусною кризою у 2019 році дав ряд вагомих виступів у Японії (симфонії Бетховена, фортепіанні та інструментальні концерти з відомими японськими піаністами, інструменталістами).

Серед відомих інструменталістів та співаків: Рютаро Хей, контрабас – концертмейстер контрабасової групи радіо оркестру SWR у Штутгарті (Німеччина), піаніст Рінтаро Акаматсу (Японія), серед співаків: Денис Вишня (бас, Україна – Японія), Леся Боровець (сопрано, Україна), Юмі Моріно (сопрано, Австрія).

У 2018 році фірма «ALM records» в Японії видала офіційний компакт диск «Beethoven Sinfonietta» з музикою В. А. Моцарта і Л.ван Бетховена «Любов, любов, любов – душа генія».

В цілях популяризації української музики та через російське вторгнення в Україну у 2022 році «Beethoven Sinfonietta» створила свій філіал у Львові – “Beethoven Sinfonietta of Ukraine”.

 Склад оркестру:

Флейта:
Сергій Луценко

Гобої:
Олег Орос
Максим Лень

Кларнети :
Василь Борецький
Максим Назарій

Фаготи:
Андрій Ткачук
Богдан Гриньків

Валторна:
Дмитро Фурсик

Перші скрипки:
Концертмейстер – Олена Кравець
Марина Громадська
Марта Бура

Другі скрипки:
Назар Кісюк
Ірина Кузьма

Альти:
Всеволод Сукоркін
Юлія Турок

Віолончелі:
Максим Римар
Ольга Бойчкук

Контрабас:
Золтан Соланський

Upcoming events
2023
06
Dec.
Wednesday
18:00-19:00 | 150-350 grn
Mirror Hall
Choose dayBuy ticket
print*The theater reserves the right to replace performers
print*The theater reserves the right to replace performers