Music salon

ANGEL’S TOUCH

Mirror Hall
ANGEL’S TOUCH
.

Концерт
ДОТИК ЯНГОЛА
У програмі – твори сучасних українських композиторів
Богдана Півненко – скрипка (м. Київ)
Анна Хмара – фортепіано (м. Київ)

Stages
Диригент-постановник
Libretto


Богдана Півненко
(скрипка)

Завідувач кафедри скрипки, доцент Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.
1995-2000 Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, клас професора Богодара Которовича, асистенти – Ігор Пилатюк та Михайло Кузнєцов.
2000-2003 Асистентура-стажування в Національній музичній академіі України ім. П. І. Чайковського, клас професора Богодара Которовича
Також вдосконалювала свою майстерність у відомих скрипалів Віктора Третьякова, Ольги Пархоменко, Захара Брона та Бориса Громова.
1997- Лауреат Міжнародного конкурсу ім. М.Лисенка (Київ, Україна, ІІ премія)
1997- Лауреат Міжнародного конкурсу “The Interpreters Performers International Competition” (Кишинів , Молдова, ІІ премія )
1997 лауреат Національної програми “Нові імена України”.
2000- Лауреат Гран-Прі International Youth & Music Festival Vienna (Вена, Австрия).
2016 -Лауреат міжнародного конкурсу “IBLA GRAND PRIZE” (Італія, І премія)
2016- Лауреат міжнародного конкурсу of the Tadini International Music Competition (Ловере, Італія, ІІ премія)

Протягом багатьох років Богдана Півненко активно пропагує новітню українську музику. Неодноразово брала участь у прем’єрному виконанні творів сучасних українських композиторів, деякі з них присвячені їй.
Автор та продюсер унікального аудіо-проекту “Антологія сучасної української музики” (10 CD- записи творів українських сучасних композиторів М. Скорика, Є. Станковича, В. Сільвестрова, В. Зубицького, Т. Щербакова і т.д.)
З метою популяризаціі української музики здійснила турне з виконанням музики українських сучасних композиторівпо у містах України, Литви, Франціі, Англіі, Польщі, Німеччини, Арменіі
Учасниця багатьох міжнародних фестивалів, серед яких Berliner Festspiele MaerzMusik (Берлін, Німеччина), Europaisches Klassik Festival (Рур, Німеччина), , Варшавська осінь (Варшава, Польща), Nostalgie (Краків, Польща), Днів культури України (Париж, Відень, Москва, Берлін, Лондон).
Солістка Національного ансамблю солістів “Київська камерата”.
Здійснила концертні тури до Англії, Швейцарії, Франції, Німеччини, Австрії, Голландії, Грузії, Литви, Італії, Іспанії (у тому числі виступала у легендарному концертному залі Palau de la Música Catalana у Барселоні) та США (9.05. 2017 концерт в Weil Hall Carnegie Hall)
Як солістка концертує з найкращими камерними та симфонічними оркестрами України. Виступала з такими диригентами, як Юозас Домаркас, Теодор Кучар, Саулюс Сондецкіс, Володимир Сіренко, Эркі Пекх, Лютарас Балченас, Наталья Пономарчук, Ваг Папян, Оксана Линів.

Анна Хмара
(фортепіано)

Народилась у місті Губкіні, Бєлгородської області, у 1980 році. Почала вчитися грі на фортепіано у 5 років. Спочатку – у смт Михайлівці, Запорізької області, де виросла у бабусі та дідуся, згодом – у КССМШ ім. Лисенка, в класі викладача Ірини Ліпатової. Ще під час навчання багато грала у камерних ансамблях. В дуеті із Надією Артамоновою (скрипка), яка зараз працює Московській ЦМШ, стала лауреатом міжнародних конкурсів: Всеросійський конкурс камерних ансамблів Інституту імені Гнєсіних (м. Новомосковськ) – IV премія та приз за краще виконання музики XX ст.; Міжнародний конкурс ім. П’єра Лантьє (м. Париж) ІІ Гран-Прі; Концертіно-Прага – ІІІ премія; “Традиції та сучасність” м. Санкт-Петербург, Диплом. Відбувалося багато концертних поїздок Україною: Суми, Чернігів, Луганськ та ін.
1998 – 2003 роки – навчання у НМАУ ім. Чайковського у класі Ірини Ліпатової та І. Павлової. В ці роки активно виступала та гастролювала: здобуті дипломи національної програми “Нові імена” у сольній та ансамблевій категоріях, зіграні численні сольні концерти у Консерваторії, надзвичайно активно йшла ансамблева діяльність: на базі тріо Ганна Хмара – Павло Хмара – Юлія Лук’янова зіграні різноманітні програми у різних складах, від дуету до квінтету. У 2003 році як піаністка стала стипендіатом Міжнародного Фонду В. Співакова, брала участь у майстер класах Н. Штаркмана у Москві.
Під час навчання в аспірантурі 2003-2006 роках продовжувала концертувати, виконуючи переважно камерно-інструментальну музику. Партнерами в ансамблях були О. Пірієв, Є. Сіренко, П. Хмара, Ю. Лук’янова, О. Савченко, Л. Демберг та багато інших прекрасних музикантів. Паралельно із цією діяльністю відбулася зустріч із прекрасною співачкою Н. Максимчук (мецо-сопрано), ансамбль з якою існує і досі. З нею виконано велику кількість вокальних творів, зокрема зіграні цикли-концерти з романсів П. Чайковського, С. Рахманінова, вокальні цикли Д. Шостаковича та М. Мусоргського. 
У 2015 році склалися ще 2 прекрасні ансамблі: фортепіанний дует із Оленою Жуковою та дует зі скрипалькою Б. Півненко. Весь цас ведеться активна концертна діяльність: 2015р. – фестивалі камерної музики у Болгарії (Пловдів, Софія) із П. Хмарою, Концертний тур містами Польщі із Наталею Максимчук. Неодноразово ставала лауреатом фестивалей, отримувала премії як кращий концертмейстер на конкурсах та фестивалях (загалом – 27 дипломів).
У дуеті із Оленою Жуковою стала Дипломантом Конкурсу імені Ф. Шопена, м. Рим, 2015, Лауреатом Конкурсу IBLA – Ragusa 2016 р., Лауреатом І премії VII міжнародного конкурсу ансамблів (м. Белград, Сербія), Лауреатом І премії Міжнародного конкурсу ансамблів Академії Тадіні (м. Ловере, Італія), Лауреатом ІІ премії XX конкурсу імені П’єтро Ардженто (Джойя дель Колле, Італія) 2017р. За два роки існування ансамблю підготовлена велика програма, крім концертів у НМАУ нами зіграний сольний концерт у рамках фестивалю “Харківські асамблеї” (Харків, жовтень 2016р.).

В дуеті із заслуженою артисткою України Богданою Півненко за ці роки виконано надзвичайно широкий репертуар: від сонат Бетховена до новітніх творів Станковича. Зіграні концерти у Ризі, Кракові, Закопаному, Запоріжжі, Житомирі, Сєвєродонецьку, Харкові, Львові, Тальному, Черкасах, Миргороді, Тернополі, Чернівцях, Києві та ін. Після перемоги на конкурсі IBLA – Ragusa 2016р. Наш дует було запрошено на концерт в Карнегі-Холі в Нью-Йорку, де ми і виступили 9-го травня 2017 року. Також мали концерти в Casa Italiana в Нью-Йорку. У жовтні 2017 року відбувся тур до США. Концерти були зіграні у Балтіморі та Александрії.

About show

Дзеркальна зала запрошує!
Наші постійні глядачі вже звикли, що у Львівській Національній Опері працюють дві сцени: велика, тобто історична, і мала – у дзеркальній залі.
Друга розпочала свою музичну діяльність у минулому році і була дуже схвально зустрінута нашими гостями.
Афіші на фасаді Театру і на його веб-сторінці відображують два проекти: екскурсійний із концертом (“Музика дзеркальної зали”) і суто сценічний (“Музичний салон”).
І перший, і другий проекти у дзеркальній залі пропонуюють нашим шановним глядачам зустрічі з молодими талановитими артистами Львова та інших міст України чи з-за рубежа, видатних виконавців України і світу.
Шановні гості, ми завжди раді вітати вас у нашому чудовому театрі й запропонувати вистави й концерти, що подарують вам неповторні хвилини естетичної насолоди.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers