Music salon

ХХ century: A view from the East

concert
ХХ century: A view from the East
Concert
60 Minutes.

Vladyslav Petryk – clarinet

Maksym Shadko – piano

Works of W. Lutoslawski, F. Poulenc, C. Debussy, A. Berg, V. Hodziatsky and others

The partner of concert – Vere music found

Libretto
About show

Солісти:

Владислав Петрик, кларнет

Займатися музикою почав у рідному місті Кривий Ріг, у музичній школі №4 та у Криворізькому музичному коледжі під керівництвом Віктора Онуфрієнка. У 2019 році закінчив навчання у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського у класі професора Валерія Алтухова. Наразі він є аспірантом кафедри інтерпретології та аналізу музики.

Брав участь у майстер-класах Філіпа Купера, Паскаля Морагеса, Романа Гійо, Юліана Мілкіса, Калогеро Палермо. Ще під час навчання в коледжі Владислав став лауреатом багатьох національних музичних конкурсів.

Виступав сольно та у складі оркестрів у таких містах, як Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Харків (Україна), Льєж, Намюр, Гент (Бельгія), Грац (Австрія), Бад-Рагац, Майєнфельд (Швейцарія), Нюрнберг, Берлін, Бонн (Німеччина), Брно (Чехія), Катовіце (Польща).

Як соліст виступав із симфонічним оркестром Харківської філармонії, молодіжним симфонічним оркестром «Слобожанський» та студентським симфонічним оркестром Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Гастролював у Польщі та Німеччині. Співпрацював з такими диригентами, як Аллін Власенко, Дмитро Лисс, Оксана Линів, Володимир Сіренко, Вікторія Жадько, Юрій Янко, Юрій Насушкін, Юрій Яковенко, Кирило Карабиць, Теодор Кучар.

У 2018 році музикант став концертмейстером групи кларнетів у молодіжному симфонічному оркестрі «Слобожанський». З 2019 року Владислав став диригентом та художнім керівником симфонічного оркестру Харківської спеціалізованої середньої музичної школи. З 2018 року отримує грантову підтримку від VERE MUSIC FUND.

Максим Шадько, фортепіано

Народився 1993 року у Харкові. Навчався у Харківській спеціалізованій музичній школі (клас професорки Наталії Авраменко) та у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського (клас професорки Тетяни Вєркіної). Наразі музикант є аспірантом кафедри інтерпретології та аналізу музики.

Максим є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Серед них Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (2004, Україна – ІІ премія), Міжнародний конкурс Night in Madrid (2014, Іспанія – І премія), Міжнародний конкурс пам’яті Бориса Лятошинського (2014, Франція – спеціальний приз), Перший відкритий конкурс «Харківські асамблеї» (2016, Україна – І премія), Київський міжнародний фортепіанний конкурс (2018, Україна — ІІ премія).

У 2013 та 2014 роках музикант був співорганізатором Міжнародного фестивалю для молодих композиторів та виконавців «Дні нової музики у Харкові / Days of new music in Kharkiv».

Максим Шадько неодноразово виступав як соліст разом із Національним симфонічним оркестром України, Харківським філармонічним оркестром, Молодіжним симфонічним оркестром «Слобожанський».

Піаніст постійно бере участь у майстер-класах професорів Дмітрія Алєксєєва, Павла Гілілова, Сергія Едельмана, Вольфганга Манца, Джуліано Мацоканте, Льва Наточенного, Мілани Чернявської, а також у майстер-класах Музичної академії Фридерика Шопена. З 2018 року  отримує грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

Фото артистів – Ельза Жеребчук

Upcoming events
2021
22
Jun.
Tuesday
19:00-20:00 | 150-300 grn
Дзеркальна зала на 15 рядів
Choose dayBuy ticket
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers