Music salon

Tranquillity. Cello

concert
Tranquillity. Cello
concert
60 Minutes.

 A unique program which is a form of music therapy for all who need harmony and peace. Each of us at these difficult times is seeking inner balance; very often, music can help us restore it.
The carefully selected program of the concert “Tranquillity. Cello” is an opportunity to enjoy the healing power of classical music. Lviv musicians Maksym Rymar and Iryna Kirchanova will perform refined music filled with the gentle and deep timbre of the cello accompanied by piano.
The concert features works of J.S. Bach, F. Schubert, C. Saint-Saëns, C. Debussy, R. Gliere, A. Stoharenko and others.

Maksym Rymar — cello
Iryna Kirchanova — piano

Libretto
About show

Максим Римар, віолончель

 Свою музичну освіту розпочав у віці чотирьох років в класі Панченко О.С. в Харкові.
Вже за три роки здобув перші нагороди:
– ІІІ премія, «Відкритий конкурс молодих виконавців» (Санкт-Петербург, Росія, 1997),
– Диплом І ступеню “Classica Nova” (Ганновер, Німеччина, 1997)
– Гран-прі на обласному конкурсі (Харків, Україна, 1997).
– Отримав стипендію від “Фонду підтримки молодих талантів літератури та мистецтв”.
Далі слідували лауреатства на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах:
– Диплом, міжнародний конкурс віолончелістів (Усті-над-Орлиці, Чехія, 1999).
– ІІІ премія, міжнародний конкурс ім. Д.Поппера (Варпалота, Угорщина, 2000).
– І премія та спеціальний приз від Наталії Хоми, «Всеукраїнський юнацький конкурс альтистів і віолончелістів» (Львів, Україна, 2003).
– ІІІ премія, Міжнародний Конкурс молодих виконавців ім. В.Гавриліна (Вологда, Росія, 2004).
– ІІ премія та Диплом за найкраще виконання твору сучасного українського композитора, міжнародний фестиваль-конкурс академічної та сучасної музики «Фарботони» (Канів, Україна, 2004).
Продовжив музичну освіту в класі Щелкановцевої О.М. в Харківській Середньо-Спеціальній Музичній школі, у 2005 став учнем Київської Середньо-Спеціальної Музичної школи в класі Кучера І.Й.
Вищу освіту здобув в Київський Національній Музичній Академії України ім. П.І.Чайковського в класі Червової О.А.
Майстер-класи: Клаудіо Казадей (Італія, 2008), Радослав Каменярж (Польща, 2018), Богдан Швед (Швейцарія, 2018), Леонід Горохов (Німеччина, 2019).
З 2006 по 2009 – концертмейстер віолончельної групи в Юнацькому Оркестрі Центральної Європейської Ініціативи (CEI-Youth Orchestra), диригент Ігор Коретті-Курет, Італія. Виконував соло з камерним складом оркестру в Європейському Парламенті (Брюссель, Бельгія).
Як соліст-віолончеліст працював в колективі «Сестри Тельнюк» (2011-2016), здійснив з ними чисельні гастрольні поїздки Україною та за її межами (Канада, Німеччина, Литва). Також був зроблений DVD запис альбому «Дорога зі скла» на Glenn Gould Studio CBC (Торонто, Канада).
Був запрошений до Італії (2014 р.) для розширення складу оркестру Teatro Comunale Alighieri (Ravenna) та участі у концертах, присвячених 100-річчю від початку Першої Світової Війни, де під батутою Рікардо Муті виконав «Реквієм» Дж.Верді у містах Болонья та Фольяно-Редіпулья.
Був учасником таких колективів: “New Era Orchestra”, ансамбль “Київ Бароко”, оркестр “Колегіум Київ”, струнний квартет “Alter Ego”, учасник віолончельного тріо колективу “Сестри Тельнюк”, оркестр “K&K Philharmoniker”, оркестр “Віртуози Києва”, оркестр “K&K Symphoniker”, “INSO-Lviv”.
Співпрацював з такими диригентами: Рікардо Муті, Ігор Коретті-Курет, Георг Кугі, Мартін Кершбаум, Пол Генрі, Пол Манн, Даніель Хансон, Дмитро Яблонський, Микола Дядюра, Володимир Сіренко, Мирон Юсипович, Наталія Пономарчук, Тетяна Калініченко, Юрій Літун та інші.
У серпні 2018 виконав серію сольних концертів у “Mirror Hall” Львівського Національного Театру Опери та Балету, які пройшли з повним аншлагом.
Як соліст та учасник музичних колективів відвідав 39 країн світу – від Канади до Японії.
З травня 2019 року по вересень 2020 року працював у Національній опері України ім. Т. Шевченка (м. Київ).
З вересня 2020 року – концертмейстер групи віолончелей Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Ірина Кірчанова, фортепіано
Народилася у Львові (1991р.).
Концертуюча піаністка. Навчалася у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викладача-методиста О. С. Амбарцумян) та ЛНМА імені М.В. Лисенка у класі проф. Й. Ерминя.

2014 – 2017рр. – аспірантка кафедри спеціального фортепіано (клас проф. Й. Ерминя). Працює концертмейстером у ЛНМА ім. М. Лисенка (з 2013 р. і до сьогодні) та у ЛДМЛ ім. С. Крушельницької (з 2016 р.).

Як солістка є Лауреаткою Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед останніх: Лауреатка II премії Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Крістофорі (Санкт-Петербург, Росія, травень 2013), Лауреатка III премії VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів ім. Г. і Л. Стефанських (Краків, Польща, червень 2016).

Також веде активну концертну діяльність як артистка камерного ансамблю, бере участь у конкурсах та є лауреаткою, також є активною учасницею фестивалів, майстер-класів, зокрема – запрошеною піаністкою на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнета та саксофона (м. Острава, Чехія, липень 2017). У вересні 2020р. за ініціативи Ірини у Львові в рамках фестивалю “Контрасти” відбулося виконання мелодрами А. Шенберга “Місячний П’єро” (де також виконувала і партію фортепіано, ідея українського перекладу та сам переклад Максима Римара). Ще одне виконання мелодрами в українському перекладі відбулося також на сцені Львівської філармонії, вже у грудні 2020р. в рамках Концертної серії
“Pro et contra”.

У творчій біографії Ірини вже понад 30 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія та ін.), у тому числі численні відзнаки у категорії “Кращий концертмейстер” (наприклад, з останніх – диплом найкращого концертмейстера конкурсу молодих вокалістів ім. Василя Сліпака (2021). Приймає участь у різноманітних майстер-класах ( наприклад майстер-класи Igor Frantisák (кларнет, 2017), Друга Літня Музична Академія Дори Шварцберг (2017), Toon Fret (флейта, 2018), Янош Балінт (флейта, 2019), Олег Каськів (скрипка, вересень 2019), Богдана Півненко (скрипка, 2021), Sir James Galway (флейта, 2021), Оперна школа Coloratura Opera lab (2021), майстер-класи в рамках конкурсу молодих вокалістів ім. Василя Сліпака (2021) та ін.
Спільні виступи зокрема з такими виконавцями як: Геза Барта Bartha Geza (кларнет, 2015), Ігор Франтішак Igor Frantisák (кларнет, 2017 та 2018), Корнел Волак Kornel Wolak (кларнет, 2017), Пьотр Лято Piotr Lato (кларнет, 2018), Ян Романовський Jan Romanowski (скрипка, 2019), Валерій Соколов (скрипка, 2021), Олександр Пірієв (віолончель, 2021) та багато інших.
Активно вдосконалюється, вивчає новий репертуар, постійно приймає участь у різноманітних концертах, фестивалях, співпрацює з різними виконавцями й артистами.

Upcoming events
2022
01
Jul.
Friday
18:00-19:00 | 100-350 grn
Дзеркальна зала на 15 рядів
Choose dayBuy ticket
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers