Music salon

Речиталь Йожефа Ерміня (фортепіано)

концерт
Речиталь Йожефа Ерміня (фортепіано)
концерт
60 Minutes.
Сольний речиталь у вишуканій атмосфері Дзеркальної зали презентує один із найвідоміших піаністів України Йожеф Ермінь.
Йожеф Ермінь виступає в Україні, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США і Канаді, і є одним із найвідоміших українських виконавців сучасної академічної та класичної фортепіанної музики.
 
В програмі концерту прозвучать твори В. А. Моцарта,  Л. ван Бетховена,
Ф. Шопена та К. Дебюссі.
 
 
 
Libretto
About show

Йожеф Ермінь, фортепіано

Піаніст Йожеф Ермінь народився у 1960 році в Ужгороді, навчався у Львівській консерваторії ім. М. В. Лисенка (клас М. Крушельницької) і в Московській консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Є. Малініна).

Завідує кафедрою спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Як соліст, камераліст та акомпаніатор охоплює репертуаром музику від бароко до сучасності.

Виступав в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США і Канаді, брав участь у численних радіо- та телевізійних записах. Останнім часом все більше зосереджується на інтерпретації музики ХХ століття. Лауреат премії ім. Ревуцького за пропагування сучасної музики в Україні (1993), премії С. Людкевича, заслужений артист України. Музикант бере участь у численних проектах у Польщі. Серед них престижні фестивалі: «Варшавська осінь», «Варшавські музичні зустрічі», «Музика в старому Кракові», Фестиваль краківських композиторів, Фестиваль Лютославського і Фестиваль Нікодимовича в Любліні. Його запис «Курпівських пісень» Кароля Шимановського для сопрано і фортепіано, здійснений спільно з Ольгою Пасічник для студії Musicon, отримав 1998 року фонографічну нагороду «Фридерик 97» у номінації сольної музики.

Upcoming events
2021
27
Jun.
Sunday
15:00-16:00 | 150-300 grn
Дзеркальна зала на 15 рядів
Choose dayBuy ticket
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers