Музичний салон

Countertenor & Soprano

concert
Countertenor & Soprano
concert
60 Minutes.

 Works of Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Giovanni Battista Bononchini, Claudio Monteverdi, Dmitri Bortniansky, Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Handel 

Sons:

Viktor Andriychenko – countertenor, violin (Ukraine-Austria)

Lalit Vorathepnitinan – soprano (Thailand-Austria)

Chamber Ensemble «Musica Leopolita» (Lviv)

 

Libretto
About show

Works of Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Giovanni Battista Bononchini, Claudio Monteverdi, Dmitri Bortniansky, Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Handel 

Sons:

Viktor Andriychenko – countertenor, violin (Ukraine-Austria)

Lalit Vorathepnitinan – soprano (Thailand-Austria)

Chamber Ensemble «Musica Leopolita» (Lviv)

Лаліт Воратхепнітінан (сопрано)
Лаліт Воратхепнітінан народилася в 1992 році в Таїланді та почала співати у віці восьми років. У 2002 році вона виграла другу премію на молодіжному конкурсі KPN в Таїланді. Навчалася в Музичному коледжі Магідольського університету у професора Ненсі Цуй-Пін Вей. У 2014 році, після закінчення бакалаврату, вона отримала стипендію, організовану комісією вищої освіти Таїланду для вивчення класичного оперного співу у професора Франца Лукасовського в Університеті музики та виконавських мистецтв у Відні (Австрія). У 2015 році була прийнята для продовження аспірантури в класі оперного співу професора Олени Панкратової в Університеті музики та виконавських мистецтв м. Ґрац (Австрія). У 2018 році вона закінчила свій перший ступінь магістра в оперному виконанні, а в січні 2019 року закінчила другий магістерський ступінь в Університеті музики та виконавських мистецтв м. Ґрац, Австрія. У 2010 році Лаліт стала лауреатом першої премії Міжнародного конкурсу голосів імені Баррі Олександра (США), яка давала їй право виступити в концерті переможців у Карнегі-холлі в Нью-Йорку (США). У 2013 році вона отримала 3-ю премію на 14-му міжнародному музичному конкурсі в Осаці (Японія) в категорії «Дует». У 2018 році Лаліт отримала другу премію та премію глядачів 31-го конкурсу «Dostal Operetta», Корнебург (Австрія).
Виконувала партії Гретель в опері «Гензель і Гретель» Е.Гумпердінка (2008), Пані Зільберкланґ в «Директорі театру» та Бастьєнни в «Бастьєн і Бастьєнна» В.А.Моцарта (2009), Аніти у «Вестсайдській історії» Л.Бернстайна (2009), Деспіни в «Так чинять всі» В.А.Моцарта (2012), Розалінди в «Летючій миші» Й. Штрауса (2013), Лізи в «Країні посмішок» Ф.Легара (2013), Калісто у «Дафніс і Хлоя» Ж. Оффенбаха (2015), гувернантки в «Повороті гвинта» Б. Бріттена (2016), Люсі у «Телефоні» Дж. Менотті, Барбаріни у «Весілля Фігаро» В. А. Моцарта та Амаль у «Амаль та нічні гості» Дж. Менотті (2017), Сервілії в «Милосерді Тита» В.А. Моцарта (2018), зокрема, на сценах Оперного театру та Музичного товариства Граца (Австрія), в літній академії Віденської філармонії у Віденському концертному залі та замку м. Тальгайм та ін.

Віктор Андрійченко (контртенор, скрипка)     

Народився 1986 року у Києві. 2010 року завершив навчання в Національній музичній академії України імені Чайковського по класу скрипки. Впродовж 2013-2015 року – перший скрипаль у Національному заслуженому академічному симфонічному оркестрі України. У той же час він працює над підготовкою свого голосу як контртенор, беручи майстер-класи у Швейцарії та Німеччині; приватно займається у проф. Габріели Фукс (Мюнхен) та проф. Елізабет Вілке (Зальцбург). З травня 2016 року – стипендіат вокального фонду «Münchner Musikverein».

Фіналіст і соліст у трьох проектах в конкурсі вокалістів камерної опери «Kammeroper Schloss Rheinsberg» (Німеччина): «Galaopera», «Farfallino», «Rock Barock» (2015). У серпні 2016 року брав участь у постановці «Театрверк Мюнхен» в «Oper der Verwandlung» в ролі Руджеро в опері «Альцина» Г.Ф. Генделя. У грудні 2016 року співав на концерті української музики з камерним оркестром «Україна» в Мюнхені (Німеччина) та на презентації фестивалю LvivMozArt у Львові (Україна), виконуючи твори Генделя, Бортнянського, Гумпердінка. Дав сольний вечір «Арії серця» в салоні «Бехштейн» у Києві, виконуючи твори Моцарта, Баха, Генделя, Вівальді, Порпори, Золтана Алмаші. 

В березні 2017 року дебютував у Національній філармонії України у Києві з камерним оркестром «Київські солісти» з творами Порпори, Довланда та Золтана Алмаші, концерт був записаний Національним радіо України.  В червні 2017 року – концерт, приурочений до днів Києва у Мюнхені в малому залі мюнхенської філармонії (Gasteig).  Серпень 2017 року – учасник двох проектів на Першому міжнародному фестивалі LvivMozArt, серед яких: концерт «У скельцях бароко» з аріями і дуетами Генделя, Вівальді, Порпори, Баха, Алмаші, Фроляк, Сегіна з оркестром Барокової капели ЛНМА імені М.В.Лисенка; та сценічно-хореографічний проект «Втеча» – з творами Любави Сидоренко («Disire» для скрипки і електроніки), Моцарта та Олександра Козаренка (Кантата для контртенора «П‘єро мертвопетлює»).

З жовтня 2017 року продовжує музичну освіту на вокальному факультеті в Університеті мистецтв міста Ґрац (Австрія) у всесвітньовідомої оперної співачки, професора Олени Панкратової.

У січні 2018 року був солістом чотирьох концертів зі симфонічним оркестром Ставангера (Норвегія) з творами Стравінського, Генделя, Перселла, Вівальді, Римського-Корсакова. У червні 2018 року взяв участь у Гала-концерті – відкритті другого оперного фестивалю «ТульчинФест» та у Гала-концерті «З глибини серця» у місті Саарбрюккен (Німеччина) з творами слов‘янських композиторів (арії Римського-Корсакова та Бортнянського з Саарбрюккенським філармонійним оркестром). У липні 2018 року взяв участь у постановці опери українського композитора Дмитра Бортянського «Алкід» на фестивалі LvivMozArt, де виконував головну партію Алкіда, прем‘єра якої відбулася у Свірзькому замку біля Львова. 5 грудня 2018 був солістом Гала-концерту «Львів – 20 років у спадщині ЮНЕСКО» разом з такими оперними зірками як Андрій Бондаренко, Софія Соловій, Ольга Дядів, Юлія Терещук, Олег Злакоман, Юрій Дудар, Віктор Шевченко та Сергій Магера.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers