Music salon

GRANDE CONCERT

GRANDE CONCERT
60 Minutes.

GRANDE CONCERT

 The Concert Programme:

Bohdana Frolyak – Partita-Meditation  

Vladimir Genin – Duo for violin and cello

Bedřich  Smetana – Piano Trio in g minor Op. 15 in three parts:

  1. Moderato assai – Più animato
  2. Allegro, ma non agitato
  3. Finale. Presto

Soloists:

Nazariy Pylatiuk, violin

Nazar Dzhuryn, cello

József Örmény, piano

Libretto
About show

У програмі твори – Б. Фроляк, В. Геніна та Б. Сметани

Виконавці:

Назарій Пилатюк – скрипка

Назар Джурин – віолончель

Йожеф Ермінь – фортепіано

Назарій Пилатюк (скрипка)

Викладач кафедри скрипки Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, кандидат мистецтвознавства.

Навчався у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка (клас професора І. Пилатюка), удосконалював виконавську майстерність на майстер-класах у Б. Которовича, Захара Брона, Міхаеля Фрішеншляґера, Йосифа Томашека, Анни Чумаченко. Впродовж 2014-2015 рр. пройшов стажування в академії імені Ф. Ліста (Веймар, Німеччина) у класі проф. М. Сімми.

Лауреат Міжнародного конкурсу скрипалів Богодара Которовича (Харків, 1999), імені К. Флєша (Угорщина, 2003), імені М. В. Лисенка (Київ, 2007), Конкурсу «У благословенні скрипалевих рук» (Тернопіль, 2010), імені Ю. Янкелевича (Омськ, Росія, 2011).

Виступав із національним Шведським симфонічним оркестром радіо і телебачення, Національним симфонічним оркестром України, Національним камерним ансамблем «Київські солісти», Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Львівським камерним оркестром «Академія».

Учасник численних музичних фестивалів в Україні, Білорусії, Молдові, Польщі, США, постійний учасник фестивалів «Віртуози» (Львів). Лауреат фонду культури «Нові імена України» (Україна, 2001). У 2010 р. нагороджений Великою золотою медаллю Академії мистецтв України та премією молодих вчених Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Веде насичену концертно-гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії, США. Композитор Мирослав Скорик присвятив Назарію Пилатюку Концерт № 7 для скрипки та симфонічного оркестру.

 

Йожеф Ермінь (фортепіано)

Піаніст Йожеф Ермінь народився у 1960 році в Ужгороді. Навчався у Львівській консерваторії імені М. В. Лисенка (клас М. Крушельницької) і в Московській консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Є. Малініна).

Як соліст, камераліст та акомпаніатор охоплює репертуаром музику від бароко до сучасності. Виступав в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США і Канаді, брав участь у численних радіо- та телевізійних записах. Останнім часом все більше зосереджується на інтерпретації музики ХХ століття.

Музикант бере участь у численних проектах у Польщі, серед них престижні фестивалі: «Варшавська осінь», «Варшавські музичні зустрічі», «Музика в старому Кракові», Фестиваль краківських композиторів, Фестиваль Лютославського і Фестиваль Нікодимовича в Любліні. Його запис «Курпівських пісень» Кароля Шимановського для сопрано і фортепіано, здійснений спільно з Ольгою Пасічник для студії Musicon, отримав 1998 року фонографічну нагороду «Фридерик 97» у номінації сольної музики.

Лауреат премії ім. Ревуцького за пропагування сучасної музики в Україні (1993), премії імені С. Людкевича, заслужений артист України. Завідує кафедрою спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка.

 

Назар Джурин (віолончель)

Народився у Львові у 1972 році. Із шести років почав займатися музикою під керівництвом відомого педагога-віолончеліста Євгена Шпіцера. Закінчив Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені С. Крушельницької та Московську державну консерваторію імені П.І.Чайковського (клас професора Ігоря Гавриша). Після закінчення – два роки працював у консерваторії як асистент.

Був провідним віолончелістом таких колективів, як симфонічний оркестр Московської консерваторії, Державний симфонічний оркестр «Молода Росія». Виступав із сольними концертами у Росії, Україні, США, країнах Південної Америки і Африки. Брав участь у Woodstock Mozart Festival, Boulder Festival та інших, виступав на одній сцені з Йо-Йо Ма, Пінхасом Цуккерманом, Борисом Пергаменщиковим, Іцхаком Перлманом, Даніелем Баренбоймом, Мстиславом Ростроповичем, Георгом Шолті.

Нині Назар Джурин мешкає в місті Елджин (США), займається викладацькою діяльністю, зокрема в Іллінойському університеті, є провідним віолончелістом Симфонічного оркестру Елджина.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers