Music salon

CONCERT OF VIOLIN MUSIC

CONCERT OF VIOLIN MUSIC
.

Libretto
СУБОТА / SATURDAY 21 КВІТЕНЬ/APRIL 15:00

CONCERT OF VIOLIN MUSIC
Works of T. Vitali, W.A. Mozart, F. Schubert and J. Brahms
Yevhenii Kostrytskyi – violin
Kateryna Kulikova – piano

СУБОТА / SATURDAY 14 КВІТЕНЬ/APRIL 15:00

CONCERT OF VIOLIN MUSIC
Works of Caesar Franko and Oleh Bezborodko
Myroslava Kotorovych – violin
Dariia Tarasova – violin
Oleh Bezborodko – piano

У програмі – твори Цезара Франка та Олега Безбородька

Мирослава Которович – скрипка
Олег Безбородько – фортепіано

Участь беруть:Дарія Тарасова – скрипка

Мирослава Которович
(скрипка)

Народилася в Києві в родині видатного скрипаля і диригента Богодара Которовича і арфістки Наталії Кметь. Закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу ім. М. В. Лисенка (клас П. З. Бондаса, Я. Г. Рівняк), Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського (клас професора Б. А. Которовича).
Мирослава Которович багато років співпрацює з колективом Гідона Кремера «Kremerata Baltica» Chamber Orchestra. Виступає з Національним ансамблем солістів «Київська камерата», Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, Національним заслуженим симфонічним оркестром телерадіокомпанії України та іншими провідними колективами країни.
Спільно з компанією CFC Consultihg інніціювала перші в історії України «Дні української культури в Сінгапурі» (2006 р.), одним із заходів яких був сольний виступ з Національним ансамблем «Київські солісти» в одному з кращих концертних залів світу Singapore Esplanade Concert Hall.
Голова журі Всеукраїнського конкурсу скрипалів ім. Б. А. Которовича (м. Луганськ, 2010, 2012 рр.).
У 2013 році, прагнучи поділитися власним виконавським досвідом, Мирослава об’єднала молодих талановитих музикантів у Творчу майстерню – камерний ансамбль АРТЕХАТТА.
Веде активну творчу і концертну діяльність у дуеті з заслуженим артистом України Ігорем Саєнко (баян).
З 2017 року – керівник камерного оркестру KYIV FANTASTIC CHAMBER.
Солістка і продюсер аудіопроектів:
– “Сотворіння” (2006 р.),
– “Київські солісти грають: з романтичних часів” (2008 р.), 
– диск класичної музики для дітей “Фердинанд, із родинної скарбнички Которовичів” (2011 р.)
– “Tango Story” (2015р.)
– “Петро Чайковський. Пори року” (2016 р.)
Доцент кафедри скрипки Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

 ______________________________
 
Олег Безбородько

(фортепіано, композитор)

Доцент кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, кандидат мистецтвознавства.
Член Національної спілки композиторів України. Лауреат Премії ім. Л. М. Ревуцького (2008) та Премії ім. М. В. Лисенка (2017), лауреат і дипломант міжнародних конкурсів піаністів в США, Канаді та в Україні, конкурсу композиторів “Gradus ad Parnassum”. Стипендіат урядів України, Швейцарії та Університету м. Оттава.
Музичну освіту отримав у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського (клас фортепіано проф. І. В. Павлової, клас композиції проф. Г. І. Ляшенка), в аспірантурі Консерваторії м.Невшатель (Швейцарія, проф. С.Деферн) та на майстеркласах видатних педагогів-піаністів П. Бадура-Скоди, Н. Фішер, Ч. Розена, Дж. Гавілл, Н. Штаркмана, Г. Черні- Стефанської та інших.
Концертував у багатьох містах України, а також у Швейцарії, Великій Британії, Франції, Німеччині, Канаді, США, Польщі, Росії, Естонії, на Кубі тощо. Значну частину репертуару піаніста складають твори українських авторів. Перший виконавець творів З. Алмаші, В. Бібіка, В. Вишинського, О. Войтенка, В. Годзяцького, Ю. Іщенка, І. Карабиця, Б. Кривопуста, В. Польової, О. Сєрової, Л. Сидоренко, В. Сильвестрова, Є. Станковича, М. Тіца, М. Халітової, О. Щетинського. У 2014- 2017 роках разом зі співачкою Інною Галатенко презентував програму з камерно-вокальних творів В. Сильвестрова «Музика поезії» в Україні, Німеччині, Франції та США за участі композитора.
О. Безбородько – автор симфонічної, камерної, хорової та популярної музики. Його твори звучали в Україні, США, Швейцарії, Данії, Великій Британії, Китаї, Німеччині, Голандії, Греції, Росії, Литві, Франції, Португалії, Польщі, Турції, Румунії, Ізраїлі, Узбекістані, Сингапурі, Малайзії. Ноти виходили друком в Україні, Німеччині, Великій Британії, записи видавалися на компакт- дисках в Україні, Литві та США.

______________________________

Тарасова Дар’я
(скрипка)

Народилася у м. Керч, АР Крим. Закінчила Полтавське музичне училище ім. М. В. Лисенка.
У 2012 р отримала І премію на Всеукраїнському конкурсі ім. Б. А. Которовича, І премію на відкритому конкурсі молодих виконавців Молодіжного фестивалю «Харківські асамблеї». 2013 року вступила до Національної музичної академії України їм. П. І. Чайковського до класу Мирослави Которович. 
Грає у камерному ансамблі «Артехатта» під керівництвом М.Б. Которович. У 2016 році отримала ІІ премію на Міжнародному конкурсі Євгена Станковича у номінації «гра з оркестром».
Брала участь у майстер-класах Андрія Бєлова та Іврі Гітліса. В 2017 році стала дипломантом ІІІ Всеукраїнського конкурсу скрипалів у м. Львові. 
Зараз є студенткою І курсу навчального ступеня «магістр» Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, у класі М. Б. Которович.

 
 
 
About show
Концерт СКРИПКОВОЇ МУЗИКИ

Дзеркальна зала запрошує!
Наші постійні глядачі вже звикли, що у Львівській Національній Опері працюють дві сцени: велика, тобто історична, і мала – у дзеркальній залі.
Друга розпочала свою музичну діяльність у минулому році і була дуже схвально зустрінута нашими гостями.
Афіші на фасаді Театру і на його веб-сторінці відображують два проекти: екскурсійний із концертом (“Музика дзеркальної зали”) і суто сценічний (“Музичний салон”).
І перший, і другий проекти у дзеркальній залі пропонуюють нашим шановним глядачам зустрічі з молодими талановитими артистами Львова та інших міст України чи з-за рубежа, видатних виконавців України і світу.
Шановні гості, ми завжди раді вітати вас у нашому чудовому театрі й запропонувати вистави й концерти, що подарують вам неповторні хвилини естетичної насолоди.

 

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers