Music salon

Bruckner. Chamber music

соncert
Bruckner. Chamber music
concert
60 Minutes.

Experience the enchanting melodies, captivating tension, and breathtaking virtuosity of the romantic music from the 19th century at our upcoming concert.

The INSO-Lviv String Quintet, a group of talented Ukrainian musicians, will perform the works of Austrian composer Anton Bruckner. While Bruckner is widely recognized as an exceptional symphonist, he also gained prominence as an organist during his lifetime. The composer drew inspiration from his musical hero, German composer-reformer Richard Wagner.

The concert program features the composer’s chamber works, including the renowned String Quintet in F.

INSO-Lviv String Quintet:
Yevhen Kruk – violin
Olena Kravets – violin
Maksum Semeniuk – viola
Andrii Danyliv – viola
Olena Humeniuk – cello

Libretto
About show

Струнний квінтет оркестру INSO-Lviv:

Євген Крук, скрипка

Євген Крук народився 26 травня 1980 року у м. Хмельницький в сім’ї музикантів-педагогів.

Навчався в музичній школі. У 1994 році став дипломантом Всеукраїнської програми «Нові імена України».

В 1995 р. вступає до ЛССМШІ ім. С. Крушельницької. В 1997 р. став лауреатом Конкурсу молодих скрипалів М. Стріхаржа та отримав приз Вагнерівського товариства.

В 1999 р. вступає до Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка в клас проф. Орести Когут.

З 2000 року проходить практику та співпрацює з оркестром «Europa Philharmonie» в м. Магдебург (Німеччина).

З 2002 по 2010 рр. працював концертмейстером оркестру «K&K Philharmoniker’» Українсько-австрійської музичної агенції Da Capo. У цей період виступає в найкращих та найвідоміших залах, таких як Берлінська філармонія, Гевандхауз Ляйпціг, Музікферрайн Відень, Альте опера Франкфурт, КонцертХауз Стокгольм, не тільки як перша скрипка оркестру, але й як соліст.

Співпрацює з багатьма відомими диригентами та оркестрами (Національний оркестр Одеської філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», оркестр Львівської національної опери та інші.)

З 2010 року працює концертмейстером оркестру «INSO-Львів».

Олена Кравець, скрипка

Олена народилась у Кам’янці-Подільському. Музичну освіту вона здобула в Хмельницькому музичному училищі в класі Валентини Щур та Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка (клас Народної артистки України, професора Лідії Шутко), яку закінчила в 2019 році, отримавши диплом магістра з відзнакою.

Олена була учасницею багатьох музичних фестивалів та проєктів в Україні та закордоном. В 2016 році вона здобула стипендію Байройтського фестивалю. Активно гастролювала в складі різноманітних європейських молодіжних оркестрів та брала участь у численних майстер-класах, зокрема з Генріком Хохшильдом, Веселіном Парашкевовим, Дорою Брачковою, Гансом Пітером Хофманном, тощо.

З 2019 року є артисткою Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії, у складі якого брала участь в міжнародних фестивалях, серед яких, Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти», Міжнародний фестиваль «LvivMozArt», концертних турах в Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Німеччині.

Максим Семенюк, альт

Максим народився у Львові. Початкову музичну освіту отримав в Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С Крушельницької, яку закінчив у 1998 році. Після закінчення у 2000 році Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, поступив у Львівську державну музичну академію ім. М. В. Лисенка (клас професора Леонтія Оленича), яку закінчив у 2005 році, здобувши ступінь магістратура.

Свою професійну діяльність Максим розпочав в оркестрі Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, згодом продовживши свій професійний розвиток в театрально-оперному репертуарі в якості артиста оркестру Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, де пропрацював два сезони.

Максим має великий досвід виконання камерної музики як учасник музичних проєктів, переважно, квартетів, в Україні та за кордоном, зокрема, в Нідерландах.

З 2011 року працює артистом Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської філармонії, яка в 2018 році отримала статус національної. У складі оркестру Максим брав участь в численних міжнародних фестивалях, серед яких, Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»,

Міжнародний фестиваль «LvivMozArt», Leopolis Jazz Fest, Altmark Festspiele в Німеччині, концертних турах в Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Швеції, Єгипті, а також в концертах та майстер-класах від провідних альтистів європейських оркестрів, зокрема, Ларса Андерса Томтера, Олександра Земцова, Андрія Війтовича.

Андрій Данилів,  альт

Олена Гуменюк , віолончель

Вихованиця школи ім. Соломії Крушельницької. Навчалась в ЛНМА ім. М. В. Лисенка в класі професора Харитини Колесси. Брала участь в численних фестивалях в Україні та закордоном, у складі камерних ансамблів та як артистка оркестру. Концертмейстер групи віолончелей оркестру “INSO-Львів”.