News

Be first to know about events in out Opera

“Сходинки до Парнасу” (30.01.2018)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   “Сходинки до Парнасу”  – так називається театралізована екскурсія У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.
   Започаткована 1 вересня минулого року, вона дуже полюбилася школярам і вчителям. Про це свідчать постійні телефонні дзвінки вчителів до організаторів із проханням записатися на екскурсію (а черга вже
довжелезна), а також –  захоплені відгуки  учнів.
    Після зимових канікул проект “Сходинки до Парнасу” знову запрацював сьогодні. На екскурсії побували діти львівських шкіл №18, 53 і Львівської спеціалізованої школи “Надія”з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю.
   Як завжди, вони почули розповідь із історії театру, побачили фрагмент репетиції фольк-опери-балету “Коли цвіте папороть” Є.Станковича, виступи артистів балету, а також побували у творчих майстернях театру, де ознайомились із цехами, де виготовляють костюми і декорації.
   Чекаємо на листи і малюнки наших гостей.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.