120 Years of Theater

 • 1

  До 120-річчя театру вийшла друком «Архітектура Львівської Опери» Юрія Ямаша

  Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Спішимо поділитися з Вами радісною новиною!
  Друком вийшла книжка «Архітектура Львівської Oпери» художника і дослідника театральної архітектури Юрія Ямаша.

  У праці висвітлено передісторію спорудження та етапи будівництва Львівського оперного театру, детально проаналізовано його інтер’єр та екстер’єр, розповідається про творців – будівничих, художників, скульпторів. Видання містить велику кількість ілюстрацій, репродукцій, авторських аналітичних схем.

  📖Перший примірник Юрій Ямаш подарував Львівській національній опері, у якій, до слова, працював майже десять років. Генеральний директор-художній керівник Василь Вовкун зазначив, що «для театру це видання – важлива подія, на яку він чекав 120 років». А також запропонував Юрію Ямашу завершити та видати книжку, присвячену митцям театру, народним художникам України Тадею і Михайлові Риндзакам.

  Попри невеликий тираж, театр отримав право на подальший друк цієї праці. Презентація видання відбудеться у Львівській національній опері 29 вересня, напередодні 120-річчя театру.