News

Be first to know about events in out Opera

Ротбарт із канадським акцентом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   В неділю,6 травня, о 18-ій годині на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької зблисне у всій своїй красі “Лебедине озеро” П.Чайковського.

 У головних партіях виступлять провідні солісти балету Дарія Ємельянцева (Одетта-Оділія) та Сергій Качура (Принц Зіґфрід). Коханню Одетти й Зіґфріда, за змістом, заздрить і шкодить злий чарівник Ротбарт. Партію цього лиходія виконає лауреат міжнародного конкурсу Трістан Добровний – артист, який розпочинав свій творчий шлях у Канаді. Виходячи з технічних, сценічних і акторських даних, Трістан і в Канаді, й тепер у Львові, завжди мав у своєму репертуарі Принців та наближених до цього образів. Однак коли художній керівник балету, народний артист України Ігор Храмов запропонував станцювати характерну партію Ротбарта, не вагаючись Трістан сказав: “Мені дуже цікаво. Тільки я її трошки по-своєму зіграю, можна?”.

 Отож, образ Ротбарта таїть загадку. Розгадка попереду.

Запрошуємо!

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.