News

Be first to know about events in out Opera

«Російський цинізм не має меж і виходить поза людський вимір»: Василь Вовкун про російське воєнне вторгнення до України у коментарі спеціальному кореспондентові найпопулярнішої щоденної ранкової газети Буенос-Айреса «Clarín»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Російський цинізм не має меж і виходить поза людський вимір»: Василь Вовкун про російське воєнне вторгнення до України.
Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери у коментарі спеціальному кореспондентові найпопулярнішої щоденної ранкової газети Буенос-Айреса «Clarín».
Василь Вовкун наголошує: «Львівську оперу зокрема, як інші історичні місця, може захистити лише НАТО, закриваючи українське небо. Ми просимо ввести в нашу країну миротворчі війська Альянсу, надати військову допомогу Києву та підтримати український народ, як це вже було зроблено, наприклад, в Ізраїлі».
➡️Матеріал мовою оригіналу за посиланням: https://www.clarin.com/…/famosa-opera-lviv-silencio…

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.