News

Be first to know about events in out Opera

До річниці з дня народження Ріхарда Ваґнера: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 22-24 травня

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До 207 річниці з дня народження відомого німецького композитора, творця музичних драм Ріхарда Ваґнера, Львівська Національна Опера транслюватиме онлайн один з його найвідоміших творів. Це опера «Лоенґрін», прем’єра якої відбулася у театрі у 2019 році.

Трансляція вистави триватиме впродовж 22 травня (з 19:00) по 24 травня (по 22:00) на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

Вражаюча постановка опери «Лоенґрін» Ріхарда Ваґнера на сцені Львівської Національної Опери поставлена у співпраці з міжнародною командою митців: режисером Міхаелем Штурмом (Німеччина), сценографом та дизайнером костюмів Маттіасом Енґельманом (Австрія), диригентом Мироном Юсиповичем (Україна), хормейстером Василем Ковалем (Україна). Оновлення репертуару як і творами класики, так і сучасними українськими операми у співпраці з митцями з усього світу відбувається в рамках програми розвитку театру «Український прорив» генерального директора – художнього керівника Василя Вовкуна.

«Лоенґрін» Р. Ваґнера на львівській сцені втілений в оригінальному режисерському трактуванні сюжету, де міф про Лоенґріна-спасителя є фантазією, свободою думок людей, які обмежені у своїх діях у замкненому просторі чи суспільстві.

Виконавці: Роман Коренцвіт (Лоенґрін), Олеся Бубела (Ельза), Юрій Трицецький (Король), Віталій Загорбенський (Фрідріх Тельрамунд), Марія Березовська (Ортруда), Микола Корнутяк (Промовець). Диригент вистави — Мирон Юсипович. Хор та оркестр Львівської Національної опери.

Тривалість: 3 год. 5 хв., виконується німецькою мовою

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.