News

Be first to know about events in out Opera

Прослуховування оркестру 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, за певними графіками і певним музичним матеріалом, проходить прослуховування артистів оркестру – у зв’язку з закінченням у 2019 р. терміну дії їх контрактів. Із метою визначення професійного рівня артистичного персоналу, а також відповідності зайнятим категоріям визначені поважні комісії для струнних, ударних та духових інструментів. В комісії входять досвідчені диригенти (Т.Кучар із США, З.Ґраца з Польщі, М.Дутчак, М.Юсипович), музиканти- інструменталісти (І.Пилатюк, М.Берґман із Ізраїлю, Д.Гаврилець – професор, завідувач кафедри струнно-смичкових інструментів Національної музичної академії України; Г.Черненко, професор кафедри мідних духових та ударних інструментів Національної музичної академії України) та ін. 
Тільки що закінчилося прослуховування артистів-струнників. Завтра здають екзамен артисти, що грають на духових і ударних інструментах.
Усім бажаємо успіху!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.