News

Be first to know about events in out Opera

Пресбрифінг з нагоди відкриття 121-го театрального сезону Львівської національної опери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Запрошуємо представників масмедіа, театральних критиків на брифінг з нагоди відкриття 121-го театрального сезону Львівської національної опери.

Дата і час: 12 серпня, 12:00

Місце проведення: фоє Львівської національної опери (м. Львів, проспект Свободи, 28)(вхід через центральні двері); 

12 серпня, 12:15 – глядацька зала театру: репетиція до Гала-концерту, відкриття 121-го театрального сезону. 

Учасники:

Василь ВОВКУН – генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької;

Іван ЧЕРЕДНІЧЕНКО – керівник музичної частини Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької;

За участі солістів Гала-концерту.

Просимо не забувати про засоби індивідуального захисту!

Телефон для акредитації – 093 48 72 497, Марія Дрозд

АНОНС

Гала-концертом із найвідоміших оперних “хітів” Львівська національна опера розпочинає 121-ий театральний сезон

Львівська національна опера знову відчиняє двері для відвідувачів! Після кількамісячної “паузи”, спричиненої пандемією Covid-19, вже цього тижня у театрі відбудуться перші концерти та індивідуальні екскурсії.

З 11 серпня відвідувачі матимуть нагоду оглянути розкішний інтер’єр та пишне оздоблення Дзеркальної та глядацької зали у театрі. А перші десять гостей, що завітають до театру, отримають подарунки!

Вже на вихідних, 15 і 16 серпня 2020 року, відбудуться Гала-концерти з нагоди відкриття 121-го театрального сезону. Початок о 18:00. Гала-концерти стануть ексклюзивним дійством у камерній, навіть інтимній атмосфері. Для артистів театру та всього 100 слухачів концерти стануть сплеском тих почуттів, які прагнули відчувати знову, довгі місяці поспіль не маючи можливості творити й сприймати живі емоції спілкування з мистецтвом. 

Солісти Львівської національної опери, і серед них – абсолютно нові обличчя та голоси сцени театру, у супроводі фортепіано виконають найвідоміші оперні арії та дуети від бароко до романтизму – з опер Г. Ф. Генделя, В. А. Моцарта, Дж. Россіні, Дж. Верді, К. Сен-Санса, Дж. Пуччіні та ін.

Ексклюзивно для Гала-концертів до відкриття 121-го сезону в оформленні сцени будуть використані декорації до вистав, створені видатним українським художником Євгеном Лисиком, який працював у Львівській опері впродовж 1960-1990 рр. Його сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру. 

Квитки на Гала-концерти до відкриття 121-го театрального сезону:

15 серпня 2020 року: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget182site11084/widget/event/100119575

16 серпня 2020 року: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget182site11084/widget/event/100119576

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.