News

Be first to know about events in out Opera

Прес-конференція – ХVІІ міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені С.Крушельницької у Львівській Національній Опері

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 7 листопада, о 10.30 в дзеркальній залі Львівської Національної Опери відбулася прес-конференція про ХVІІ міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені С.Крушельницької. Генеральний директор-художній керівник театру, народний артист України Василь Вовкун розповів журналістам про особливість цьогорічного оперного свята: вперше будуть брати участь не тільки окремі солісти, а й театри у повному складі (Одеська Опера, Київська Опера, Вроцлавська Опера з Польщі); вперше увага буде надана моноопері (прозучать твори українських і зарубіжних композиторів, соліст Руперт Бергман із Австрії); вперше до Фестивалю підготовлені дві прем’єри, які глядачі почують на малій сцені; вперше буде підключена культурологічна платформа з лекціями і майстер-класами.Протягом Фестивалю в фойє Театру буде експонуватися виставка “Євген Лисик і його учні Тадей та Михайло Риндзаки”.
Головний диригент Театру, народний артист України України Михайло Дутчак проінформував про диригентів та солістів, які виступлять у виставах та святковому гала-концерті, підкресливши, що зірки будуть не лише з-за кордону, а й наші – з Києва та Львова. Важливо, знати, що цьогорічний фестиваль – це прелюдія майбутнього, який розширить географію й охопить ще більше театрів та видатних співаків.
Присутні на прес-конференції журналісти отримали запрошення на фестивальні вистави.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.