News

Be first to know about events in out Opera

Прес-конференція генерального директора-художнього керівника  Львівської Національної Опери Василя Вовкуна 22 березня 2018 р.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Василь Володимирович Вовкун розповів представникам мас-медіа  про рік своєї роботи на посаді генерального директора-художнього керівника: досягнення у творчій та фінансово-економічній і господарській діяльності. А вони справді великі.

   Він зізнався, що бути  керівником театру – це його мрія, яка здійснилася: тепер він зможе втілювати грандіозні проекти  в українському музичному мистецтві. Зрештою, вже їх розпочав: «Український прорив» у репертуарі, ініціатива  створення асоціації оперних театрів України  з  визначенням напрямків її діяльності, копродукція з оперними театрами Західної Європи, новий менеджмент у театрі та багато іншого. Поставив перед собою мету працювати рік за два, ще й  нарощувати оберти. І повести  весь колектив  працювати у цьому ритмі.

   Вітаємо народного артиста України, режисера, директора, художнього керівника Василя Вовкуна з першим успішним роком і бажаємо багато нових успішних творчих літ!

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.