News

Be first to know about events in out Opera

Прем’єра подкасту про Соломію Крушельницьку!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У 150-річчя славетної співачки – це подарунок нам усім та найкраща нагода ближче познайомитись із неперевершеною Соломією.

Про початок її життєвого та творчого шляху у першому епізоді розповідають Стефанія Олійник – музикознавиця Львівської опери та Михайло Кобрин – директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.
Говоримо про рід та роль Крушельницьких у житті Галичини ХІХ століття. Про дитинство доньки священика, однієї з 8 дітей, які зростали на європейських цінностях та наративах.
Про покликання та характер, який дозволив вписати своє ім’я у історію оперного мистецтва.

Слухайте за посиланнями на Radio SKOVORODA :
🎧Apple Podcasts: https://apple.co/3S9SRfg
🎧Google Podcasts: https://bit.ly/3SouAC4
🎧SoundCloud: https://bit.ly/3C4tplX

Подкаст «Соломія брава» – це історія успіху жінки, яка змогла себе реалізувати та стати прикладом. Подорож у золотий час опери, у якому Крушельницька була суперзіркою.

Спільний проєкт Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької та Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.